DODAJ

Reduta Nowe Podolany w rozbudowie

Mieszkania i domy / Poznań
Reduta Nowe Podolany w
Kajtman
2017-09-27 11:54:22
Przy ulicy Jasielskiej na poznańskich Podolanach trwa rozbudowa projektu mieszkaniowego Reduta Nowe Podolany. Aktualnie powstają dwa budynki wielorodzinne oznaczone numerami 6 i 7. Pierwszy z nich oddany zostanie w czerwcu 2018 roku. W sumie powstanie 185 mieszkań. 

Inwestycja Reduta Nowe Podolany wystartowała w 2012 roku. Do tej pory powstało 308 mieszkań. Obecnie, w ramach rozbudowy inwestycji powstają dwa pięciokondygnacyjne budynki oznaczone jako nr 6 i 7. Pierwszy z nich będzie liczył 85 mieszkań o powierzchni od 37 do 72 mkw., natomiast drugi – 100 mieszkań o powierzchni 39 do 82 mkw. Do wyboru będą kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe, a w budynku nr 7 nawet 5-pokojowe. – Postępy w budowie przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem. Na pierwszym budynku stawiana jest już czwarta kondygnacja – podkreśla Agata Nowaczyk, specjalistka z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Pod nowymi budynkami powstanie hala garażowa, a klatki schodowe będą posiadać cichobieżne windy. Deweloper zadba również o elementy małej architektury. Powstaną drogi wewnętrzne, chodniki, nie zabraknie też oświetlenia, śmietników oraz ławek. Z myślą o potrzebach klientów zaplanowano również komórki lokatorskie. W pobliżu znajdują się również dwa, świetnie wyposażone place zabaw. Termin zakończenia budowy pierwszego budynku przewidziano na czerwiec 2018 roku, a drugiego – na grudzień 2018 r. 

Za wyborem osiedla Reduta Nowe Podolany przemawia również lokalizacja. – Podczas niedawnych drzwi otwartych był to najczęściej używany argumentem przez klientów. Przyszli mieszkańcy decydują się na przeprowadzkę na Podolany z powodu atrakcyjnego położenia – dodaje Agata Nowaczyk. Inwestycja otoczona jest licznymi terenami rekreacyjnymi i sportowymi, co czyni osiedle doskonałym miejscem zarówno dla osób aktywnych, jak i potrzebujących ciszy i relaksu w spokojnej okolicy.

Źródło: materiały prasowe