DODAJ

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Radomiu na starcie

Mieszkania i domy / Radom
Nowa inwestycja mieszkaniowa w
Kajtman
2017-03-21 12:31:05
Unidevelopment S.A., deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku mieszkaniowym w Warszawie i w Poznaniu, rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji wielorodzinnej w Radomiu. Przy współpracy z lokalnym partnerem – RO.SA-Invest Sp. z o.o. – Unidevelopment buduje kameralny budynek mieszkaniowy w ramach I etapu osiedla Idea.

Osiedle Idea to przedsięwzięcie deweloperskie przy ul. Listopadowej w Radomiu, gdzie na nieruchomości o powierzchni kilkunastu hektarów powstanie zrównoważona zabudowa mieszkaniowa i usługowa oraz tereny zielone. Całość zostanie zrealizowana w oparciu o spójną urbanistycznie koncepcję, zakładającą wydzielenie poszczególnych stref funkcjonalnych.

Obecnie trwa budowa I etapu inwestycji, w którym znajdzie się 46 mieszkań. Powstają tu lokale od 1- do 4-pokojowych, o powierzchni w przedziale 30-91 mkw. W tej części osiedla planowane są również 22 miejsca postojowe w garażu podziemnym i 26 miejsc naziemnych oraz komórki lokatorskie. Ponadto na parterze znajdą się 2 lokale usługowe.  

Nieruchomość przy ul. Listopadowej, z uwagi na jej lokalizację, pozwala na realizację atrakcyjnej inwestycji, której mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do sklepów, szkół, komunikacji miejskiej i innych udogodnień. Oferta z pewnością przyciągnie wielu klientów, którzy dotychczas nie mogli liczyć na ciekawą zabudowę mieszkaniową w tej części Radomia. Inwestorem zastępczym w procesie budowlanym oraz usłudze komercjalizacji jest spółka RO.SA-Invest. Nasz partner posiada duże doświadczenie deweloperskie i bardzo dobrą znajomość potrzeb klientów na lokalnym rynku – mówi Zbigniew Gościcki, prezes Unidevelopment S.A.

W ocenie wielu ekspertów w Radomiu istnieje zapotrzebowanie na kolejne inwestycje mieszkaniowe, a atrakcyjne przedsięwzięcia deweloperskie, spotykają się tu z zainteresowaniem klientów, chcących zamieszkać w nowoczesnych budynkach.

Powstające osiedle Idea jest dobrze skomunikowane z centrum miasta – samochodem dojedziemy tam maksymalnie w 10 minut. W niewielkiej odległości od inwestycji przebiegają również trasy 5 linii autobusowych. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli też łatwy dostęp do dróg wylotowych na Warszawę, Kraków i Łódź. Dodatkowym udogodnieniem będzie budowana w tym rejonie obwodnica S7. Atutem jest również spokojna i zielona okolica, oraz sąsiedztwo niskiej zabudowy jednorodzinnej. 

Samo otoczenie osiedla Idea zapewnia bogatą ofertę handlowo-usługową i oświatową. W pobliżu znajdują się m.in. szkoła podstawowa i średnia, przedszkola, mniejsze i większe sklepy, stacje benzynowe, przychodnie, apteki, poczta, kluby fitness. W połączeniu z przytoczonymi powyżej atutami oraz dalszymi planami zagospodarowania nieruchomości należącej do Unidevelopment S.A., pozycjonuje to tę lokalizację jako atrakcyjne miejsce do zamieszkania.

Oferta lokali na osiedlu Idea trafi na rynek w II połowie marca bieżącego roku. Ceny mieszkań będą rozpoczynały się już od 3.500 zł za mkw. Więcej informacji na temat inwestycji będzie można już wkrótce uzyskać w biurze sprzedaży prowadzonym przez RO.SA Invest przy ul. Ptasiej 14 w Radomiu.

Źródło: materiały prasowe