DODAJ

Sarni Stok z hipermarketem Carrefour w nowej odsłonie

śląskie
Sarni Stok z hipermarketem
graviteo
2012-10-03 18:00:08

Carrefour Polska oddaje do użytku klientów Centrum Handlowego Sarni Stok w Bielsku Białej hipermarket przygotowany według nowej koncepcji organizacji sklepów wielkopowierzchniowych. Estetyczna aranżacja działów, poszerzenie oferty produktowej, nowa kolorystyka oraz czytelna komunikacja cen i asortymentu to główne elementy wprowadzonych zmian.

Choć cena pozostaje kryterium decydującym dla większości Polaków, to klienci coraz częściej przywiązują wagę do ogólnej atmosfery robienia zakupów. Liczy się wygląd sklepu, jakość obsługi, różnorodność asortymentu, czystość i oznaczenie działów. Wcześniej sale sprzedażowe oceniano głównie w kategoriach ,,funkcjonalności" i ,,komfortu". Odpowiedni poziom estetyczny jest dzisiaj co najmniej tak samo ważny.


 


Przez ostatnie tygodnie w Carrefour w Sarnim Stoku trwały intensywne prace rewitalizacyjne. Zmianie uległa aranżacja działów, kolorystyka i część wyposażenia sklepu. Powierzchnia sprzedaży hipermarketu została zmodernizowana, co pozwala na rozszerzenie oferty i uzupełnienie o dodatkowy asortyment. Został on zaaranżowany i pogrupowany tak, aby klienci mogli szybko, sprawnie i w przyjemnej atmosferze dokonać zakupów.


 


Nowe oblicze sklepu Carrefour w bielskim centrum handlowym, to przestrzenne, kolorowe wnętrza, czytelna komunikacja cen oraz promocji, podświetlone stonowanym światłem wybrane stoiska i artykuły, a także atmosfera nowoczesności i komfortu.


 


- Dzięki wprowadzonym zmianom, Centrum Handlowe Sarni Stok zaprosić może na zakupy do jednego z najnowocześniejszych hipermarketów Carrefour w Polsce. Jednocześnie trwają prace renowacji i rozbudowy samego centrum. Nowy wygląd i charakter zyskają wnętrza i elewacja, odmieni się również strefa z punktami gastronomicznymi. Finał przeprowadzanych w Sarnim Stoku procesów nastąpi w listopadzie - mówi Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Management CBRE Global Investors w Polsce.


 


Istniejące od 2001 roku Centrum Handlowe Sarni Stok oferuje obecnie 30 tys. m2 powierzchni i ponad 60 sklepów oraz punktów usługowych. W ramach rozpoczętej w czerwcu br. przebudowy powierzchnia ta zwiększy się do 33 tys. m2. Za proces rozbudowy oraz remodelling Centrum Handlowego Sarni Stok odpowiada firma Acteeum Central Europe. Za proces rekomercjalizacji obiektu odpowiada firma DTZ, która jest również zarządcą nieruchomości
.


***


Spółka CBRE Global Investors to jedna z wiodących na świecie firm zajmujących się zarządzaniem funduszami nieruchomości. CBRE Global Investors zatrudnia obecnie ponad 1100 pracowników w 22 krajach, obsługując ponad 600 klientów instytucjonalnych na całym świecie i oferując szeroki zakres programów inwestycyjnych w nieruchomości.W Polsce, CBRE Global Investors zarządza ośmioma nieruchomościami należącymi do funduszy PFCE i PFCEE są to m.in.: Centrum Handlowe Ogrody w Elblągu, Centrum Handlowe Sarni Stok w Bielsku Białej, Centrum Handlowe King Cross Praga, Domy Towarowe Wars Sawa Junior, Złote Tarasy w Warszawie.
###


Informacje o Centrum Handlowym Sarni Stok


Centrum Handlowe Sarni Stok rozpoczęło swoją działalność 21 listopada 2001 roku i jest tym samym najstarszym kompleksem handlowym w mieście. W ciągu roku odwiedzane jest przez blisko 4 mln klientów. Obiekt obecnie kończy proces czwartej rozbudowy, w wyniku której zwiększy swoją powierzchnię do 33 tys. m2.


W Centrum Handlowym Sarni Stok funkcjonuje obecnie koło 60 sklepów i punktów usługowych należących do znanych sieci krajowych i zagranicznych, bądź lokalnych przedsiębiorców. Wśród nich znajdują się dwie unikalne marki, niedostępne w innych bielskich galeriach handlowych: TK Maxx i Media Markt.


Centrum Handlowe Sarni Stok zlokalizowane jest przy ulicy Sarni Stok oraz przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych prowadzących do centrum miasta, a także do Katowic i Cieszyna.