DODAJ

Peppercorn Properties wybuduje Park Handlowy Piaskowa Góra

Handel / Wałbrzych
Park Handlowy Piaskowa Góra
Orzech
2016-11-16 19:11:05
Piaskowa Góra będzie najnowocześniejszym parkiem handlowym w Wałbrzychu, którego głównym operatorem spożywczym będzie sieć Jeronimo Martins (sklep Biedronka, która zajmie powierzchnię 1100 mkw.).

Wielkim atutem inwestycji jest lokalizacja – w północnej części Wałbrzycha, nieopodal głównego skrzyżowania łączącego Wałbrzyską Strefę Ekonomiczną (największy pracodawca w mieście) z dwoma największymi osiedlami mieszkaniowymi tj. Piaskową Górą i Podzamczem. Obszar ten zamieszkuje łącznie 3/4 całej populacji miasta.

Obiekt zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie bloków, w których mieszka ponad 20 000 osób. Z myślą o dojeżdżających inwestor  Peppercorn Properties zadbał o rozwiązania komunikacyjne, takie jak duży parking na ponad 150 miejsc parkingowych czy dwa niezależne wjazdy z pełną relacją skrętów oraz zachowaniem bardzo dobrej widoczności całego parku handlowego. 

Obiekt został zaprojektowany i wykonany z nowoczesnych i energooszczędnych materiałów, a każdy z lokali najemców jest autonomiczny i posiada samodzielne wejście bezpośrednio z parkingu. Przewidziano także miejsca do ładowania aut z napędem elektrycznym.

Park handlowy Piaskowa Góra powstaje przy ulicy Długiej 5. Otwarcie obiektu planowane jest na koniec bieżącego roku.