DODAJ

70% mieszkań na osiedlu Wola Libre już sprzedanych

Mieszkania i domy / Warszawa
70% mieszkań na osiedlu
Kajtman
2017-11-23 12:06:10
BPi Polska sprzedało już 70% mieszkań w inwestycji w Wola Libre w Warszawie. Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum, różnorodny wybór lokali oraz transparentnie przeprowadzony proces remediacji decydują o sukcesie projektu. Ponad połowę sprzedanych mieszkań w inwestycji to lokale kupione z polecenia. To efekt ogromu pracy, wkładanej przez belgijskiego dewelopera w dokładną analizę rynku i poznanie konkretnych potrzeb naszych klientów przed rozpoczęciem każdej inwestycji.

Nowoczesny kompleks Wola Libre powstaje przy ul. Obozowej 20 w Warszawie zaledwie 4 km od centrum Warszawy. Dojazd stąd do ścisłego Śródmieścia w godzinach szczytu zajmuje zaledwie kilkanaście minut. W pobliżu nowoczesnego kompleksu znajdują się 4 linie tramwajowe, przystanek autobusowy, a w niedalekiej przyszłości budowana obecnie stacja II linii metra.

W ramach inwestycji budowanych jest w sumie 275 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 mkw., z których 70% już sprzedano. W ofercie belgijskiego dewelopera dostępne są ostatnie mieszkanie z trzech typów do wyboru: SOFTLOFTY na parterze o wysokości 3,7 m o powierzchni 43-62 mkw., do których przynależą przestronne ogródki o powierzchni nawet do ponad 50 mkw.,  klasyczne mieszkania typu OPTIMA o powierzchni od 40 do 98 mkw. z balkonem bądź loggią oraz APARTAMENTY o powierzchni do 124 mkw., które dodatkowo posiadają dwupoziomowe tarasy na dachu z imponującym widokiem na miasto.

Wola Libre to inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią komfort codziennego życia. Położenie niemal w samym centrum miasta, blisko nowopowstałego zagłębia biurowego przy Rondzie Daszyńskiego, sprawia, że nasza inwestycja cieszy się stałym zainteresowaniem klientów. Są wśród nich zarówno single, inwestorzy, pary i rodziny z dziećmi jak i seniorzy. Wszystko dzięki temu, że oferta  mieszkań dostępnych w inwestycji została skonstruowana tak aby każdy znalazł tu coś dla siebie – mówi Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu w BPi Polska.

Za sukcesem naszego projektu stoi również ogrom pracy, który władamy w szczegółową analizę rynku i poznanie konkretnych potrzeb naszych potencjalnych klientów przed rozpoczęciem każdej inwestycji – dodaje z kolei Daria Małecka, menadżer marketingu w BPi Polska.

Analogicznie do sprzedaży, postępuje budowa inwestycji. Po ukończeniu stanu surowego zamkniętego w październiku br., tempa nabrały prace instalacyjne oraz wykończeniowe. Wykonano już ponad 75% elewacji, montowane są balustrady balkonów i loggi, na których równolegle układane są płytki, dzięki temu budynek nabiera ostatecznego kształtu. Na dziedzińcu rozpoczęły się też już prace brukarskie – powstały pierwsze chodniki oraz rozłożono substrat na terenach zielonych. W środku trwają intensywne prace przy instalacjach elektrycznych, a także sanitarnych – w ostatnim czasie została uruchomiona instalacja centralnego ogrzewania, dzięki czemu będzie można prowadzić prace wykończeniowe niezależnie od zimowej aury. Ku końcowi zmierzają prace tynkarskie w lokalach, a w ślad za nimi malowanie pomieszczeń. Na posadzkach korytarzy i klatek schodowych regularnie przybywa gresów. Zamontowano już drzwi do klatek, w trakcie montażu są też drzwi do lokali mieszkalnych. Prace rozpoczęli również operatorzy mediów, montując okablowanie telewizyjne i internetowe.

Ceny pozostałych mieszkań w ofercie BPi Polska kształtują się na poziomie od 7 200 do 12 500 zł/mkw. Aktualnie trwa też promocja "10 mieszkań w super cenie", w ramach której wybrane mieszkania sprzedawane są z dodatkowym rabatem. Zakończenie budowy Wola Libre zaplanowane jest już na połowę 2018 roku, wybór inwestycji BPi Polska, jest więc doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy poszukują nowego mieszkania od dewelopera, w którym będzie można niedługo zamieszkać.

Źródło: materiały prasowe