DODAJ

Centrum Medicover w Royal Wilanów

Kajtman
2015-11-19 13:11:11
Już niebawem poszerzy się zakres usług oferowanych klientom przez Royal Wilanów. W obiekcie zostanie otwarte nowe centrum medyczne Medicover oferujące 20 gabinetów lekarskich.

Nowa przychodnia Medicover zlokalizowana zostanie na I piętrze Royal Wilanów należącego do portfolio Grupy Capital Park. Centrum medyczne udostępni pacjentom aż 20 gabinetów lekarskich zarówno internistycznych, pediatrycznych, jak i specjalistycznych, m.in.: gabinet laryngologiczny, okulistyczny czy ginekologiczny.

W skład przychodni wejdą gabinety stomatologiczne, zaś na parterze budynku powstanie także apteka Medicover oraz salon optyczny Medivision, oferujący bogaty wybór oprawek, soczewek okularowych i kontaktowych, a także profesjonalne badania wzroku wykonywane przez optometrystę. Takie rozwiązanie zapewni klientom Medicover możliwość skorzystania z kompleksowej oferty w zakresie swoich potrzeb zdrowotnych.

Przychodnia w Royal Wilanów, podobnie jak inne placówki Medicover, będzie czynna dla pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00, zaś w soboty do godz. 14.00.

W nowym centrum zostaną wdrożone nowoczesne rozwiązania, zarówno pod względem aranżacyjnym jak i technologicznym, takie jak Mobilna Recepcja czy usługi dla pacjentów oparte na technologii Wi-Fi (w tym telemedycyna).

Obecnie rozpoczęto prace projektowe nowego centrum Medicover. Z kolei prace budowlane rozpoczną się z początkiem przyszłego roku. Zarządzanie nową przychodnią obejmie obecny kierownik CM Wilanów Elżbieta Jabłońska.