DODAJ

Hubertus. Mieszkanie zrównoważone.

Mieszkania i domy / Warszawa
Hubertus. Mieszkanie zrównoważone.
2016-02-25 12:05:33
Budowane na warszawskim Służewcu przez ECO-Classic osiedle Hubertus to inwestycja, realizowana w oparciu koncepcję „różnorodność w jedności”. W warstwie funkcjonalnej odpowiada na oczekiwania osób poszukujących nowoczesnych, zrównoważonych mieszkań z segmentu podwyższonego. Zielone dachy, atrakcyjnie pomyślana koncepcja aranżacji terenów rekreacyjnych oraz rozwiązania zgodne z zasadami odpowiedzialności środowiskowej stanowią odpowiedź na potrzeby rynku i przykład odpowiedzialnego łączenia dbałości o ochronę zasobów z tworzeniem dobrego do życia klimatu.

W ocenie ECO-Classic istotą zrównoważonego budownictwa jest takie projektowanie i realizacja inwestycji, dzięki którym późniejsze korzystanie z niej będzie efektywne zarówno z ekonomicznego, jak i środowiskowego punktu widzenia. W oparciu o tę koncepcję firma realizuje m.in. swoją największą warszawską inwestycję, powstające w sąsiedztwie Wyścigów osiedle Hubertus.

– Przy budowie osiedla Hubertus od samego początku patrzyliśmy na cele projektowe i proces realizacji przez pryzmat czasu i zapewnienia optymalnego kosztowo użytkowania inwestycji – mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych ECO-Classic. – Odpowiedzialność środowiskowa i postawy proekologiczne, choć coraz częściej deklarowane przez mieszkańców jako istotny element stylu ich życia, muszą uwzględniać komfort użytkowania i przekładać się na realne oszczędności.