DODAJ

I etap Mozaiki Mokotów oddany do użytkowania

Mieszkania i domy / Warszawa
I etap Mozaiki Mokotów
Kajtman
2012-05-17 15:40:21

23 kwietnia br. zostało wydane pozwolenie na użytkowanie warszawskiego osiedla Mozaika Mokotów, realizowanego przez firmę Layetana Developments Polska.


 


Pierwszy etap inwestycji składa się z dwóch budynków. Znajdują się w nich 143 mieszkania o powierzchni od 37 do 140 m2 oraz lokale usługowe. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Unibep S.A.


 


Zakończenie prac budowlanych odbyło sie zgodnie z planem w grudniu 2011 roku. Obecnie na terenie inwestycji realizowane są odbiory lokali i mieszkańcom przekazywane są klucze do mieszkań.


 


Klienci Mozaiki decydowali się na zakup nieruchomości przede wszystkim ze względu na estetyczną architekturę osiedla, wysoką jakość materiałów wykończeniowych oraz ciekawy rozkład i dobre doświetlenie mieszkań. Jak dotąd, największą popularnością cieszyły się dobrze rozplanowane, przestronne apartamenty trzypokojowe - mówi Justyna Kałuża, Business Manager w Layetana Developments Polska.


 


W ofercie sprzedaży wciąż jeszcze dostępne są mieszkania o różnych metrażach i funkcjach – cena metra kwadratowego waha się od 7880zł do 10600zł. Najtańsze mieszkanie można kupić już za 327 000 zł, zaś najdroższe, o powierzchni 140 m2 - za 1 271 000 zł.


 


Dzięki zastosowaniu w Mozaice Mokotów podwójnych pionów kuchennych oraz przemyślanemu rozkładowi pomieszczeń, możliwe jest również swobodne projektowanie przestrzeni, pozwalające na dostosowanie mieszkania do zmieniających się potrzeb jego mieszkańców - np. na wydzielenie dodatkowego pokoju lub przeniesienie kuchni w inną część lokalu mieszkalnego. Wymagający klient będzie miał również możliwość połączenia dwóch przyległych mieszkań i w ten sposób uzyskania metrażu spoza standardowej oferty – nawet do 156 m2.


 


Rozpoczęcie budowy kolejnego etapu inwestycji planowane jest na jesień 2012 roku, jednak dokładna data uzależniona będzie od  aktualnej podaży oraz tempa sprzedaży w ramach istniejącej w dzielnicy oferty.