DODAJ

Konkurs „Twój Royal Wilanów” rozstrzygnięty

Biura / Warszawa
Konkurs „Twój Royal Wilanów”
Kajtman
2016-07-08 17:57:57
Znamy już zwycięzców konkursu fotograficznego „Twój Royal Wilanów”. Jury nagrodziło trzy zdjęcia, które najlepiej oddały klimat tego wielofunkcyjnego obiektu zlokalizowanego w sercu Miasteczka Wilanów. Organizatorem konkursu byli: Grupa Capital Park, właściciel obiektu, i portal NowaWarszawa.pl.

Udział w konkursie mógł wziąć każdy miłośnik fotografii. Wystarczyło „pstryknąć” zdjęcie, które najlepiej odda wyjątkowość i przyjazną przestrzeń Royal Wilanów, wrzucić je na Instragram i oznaczyć hashtagiem #przyjaznaprzestrzen i #royalwilanow.

Jury konkursowe, w którego składzie zasiadł aktor i komik Rafał Rutkowski, reprezentanci portalu Nowa Warszawa Tomasz Reich i Jakub Jurkowski, redaktor magazynu Teraz Wilanów Magali Gutierrez-Carrasco oraz przedstawiciele Grupy Capital Park: Anna Durzyńska i Malwina Lipińska, miało twardy orzech do zgryzienia. Z przeszło stu fotografii wyłoniło 10 finałowych. Wśród nich znalazło się zdjęcie Sabiny Godlewskiej. Przedstawia rowerzystę, a za nim dwóch małych rolkarzy w Royal Wilanów o zachodzie słońca. Efekt zaskakujący! Fotografia podbiła serca członków jury i zajęła pierwsze miejsce. W nagrodę w ręce finalistki trafił rower Elektra. Adam Lipiński, drugi finalista, na swojej fotografii uchwycił gigantyczne szachy i dzieci wdrapujące się na ściankę wspinaczkową. Jako nagrodę otrzymał voucher na ekologiczną kolację we dwoje w restauracji Naturel znajdującej się w Royal Wilanów. Trzecie miejsce wywalczył Arkadiusz Obszyński fotografią-pejzażem. Sfotografował zachodzące nad placami w Royal Wilanów słońce i odpoczywających na leżakach ludzi. W nagrodę w jego ręce trafiła butelka markowego szampana. 

Rozdanie nagród odbyło się 6 lipca, tuż po nim autorzy 10 najlepszych zdjęć mieli okazję zwiedzić bohatera konkursu. Już wkrótce finałowe fotografie zostaną wyeksponowane w Royal Wilanów, tak by cieszyły oko odwiedzających.