DODAJ

Matexi Polska rozpoczyna budowę II etapu osiedla „Kolska od Nowa”. 126 nowoczesnych mieszkań wpisanych w półhektarową przestrzeń, prywatnego parku trafi do oferty jeszcze we wrześniu

Mieszkania i domy / Warszawa
Matexi Polska rozpoczyna budowę
Kajtman
2015-09-09 15:42:48
Spółka Matexi Polska poinformowała o rozpoczęciu budowy kolejnego etapu swojej sztandarowej inwestycji „Kolska od Nowa”. Niezwykły projekt rewitalizacyjny przygotowany we współpracy z architektami ze studia projektowego MKC spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem klientów stąd też już teraz uruchomiona zostanie budowa kolejnych 126 mieszkań o powierzchni od 33 do 108 m2, przy czym odpowiadając na zapotrzebowanie rynkowe do oferty trafi nieco więcej największych lokali niż w ramach pierwszego etapu. Powstający budynek zostanie wpisany w przestrzeń już gotowego, półhektarowego, prywatnego parku cały zespół budynków łączyć się będzie ze sobą eleganckimi przestronnymi dziedzińcami. Mieszkania drugiego etapu trafią do oferty dewelopera jeszcze we wrześniu a przewidywany przedział cenowy oferty to 7800-9300 złotych. Jak zwykle ambicją dewelopera jest zaoferowanie możliwie najlepszych dostępnych na rynku rozkładów mieszkań, co było priorytetem w procesie projektowania. 

W założeniu projekt „Kolska od Nowa” to kwintesencja aktywnego, miejskiego stylu życia w uporządkowanej urbanistycznie przestrzeni zielonego parku. Rewitalizacja terenów zielonych to jeden z kluczowych elementów tego projektu. Dzięki niej zielona enklawa w samym sercu miasta stanie się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w centralnej i północnej Warszawie. Matexi Polska zadbała też o bardzo ważne detale z punktu widzenia grupy docelowej projektu jak np.: pokrycie parku dostępem do sieci WI FI, przestrzenie rekreacyjne na terenie czy idealne na wieczorny jogging lub spacer monitorowane, oświetlone alejki.

„Kolska od Nowa” to funkcjonalne rozwiązanie dla aktywnych. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca łatwy dostęp wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej w tym: komunikacji publicznej łącznie z metrem (stacja Dworzec Gdański znajduje się w zasięgu 15 min. marszu), szkół, przedszkoli. Nie bez znaczenia dla przyszłych mieszkańców będzie także bezpośrednie sąsiedztwo kameralnego centrum handlowego Klif oraz Arkadii. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się modne lokale gastronomiczne i salony designerskie w rejonie ul. Burakowskiej ze starą fabryką koronek mieszczącą m.in. znaną w całej Warszawie winiarnię Mielżyński czy kultowa Spokojna Cafe oraz klimatyczną restauracje przy ul. Duchnickej 10. Wartość lokalizacji znacząco podwyższa także realizowana rozbudowa nowego dystryktu biurowego Warszawy zlokalizowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w odległości ośmiu minut podróży samochodem lub czterech przystanków tramwajowych od osiedla. Projekt adresowany jest do klientów ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania, bliskość centrum miasta i udogodnienia z tym związane, jednym słowem – ludzi lubiących aktywny, miejski styl życia.