DODAJ

Matexi Polska rozpoczyna sprzedaż w inwestycji „Kolska od Nowa”, 173 mieszkania w sercu miasta w ofercie dewelopera

Mieszkania i domy / Warszawa
Matexi Polska rozpoczyna sprzedaż
Kajtman
2014-11-20 14:35:56

Deweloper Matexi Polska zainaugurował sprzedaż mieszkań w inwestycji „Kolska od Nowa”. W pierwszym etapie do sprzedaży trafiły 173 mieszkania bezpośrednio sąsiadujące z rewitalizowanym, półhektarowym parkiem należącym do osiedla. Projekt  przygotowany przez renomowaną pracownię architektoniczną MKC zakłada budowę prawie 600 mieszkań podzieloną na cztery etapy. Aktualnie w ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 30 do 120 m2 usytuowane w dwóch nowoczesnych, pięciokondygnacyjnych budynkach z garażami podziemnymi. Średnia cena mieszkań w projekcie oscyluje na poziomie 8300-9500 zł za metr kwadratowy.


 


Szczegółowe informacje na temat inwestycji można uzyskać w biurze sprzedaży zlokalizowanym na terenie Inwestycji.


 


„Kolska od Nowa” to największy dotychczas projekt realizowany przez spółkę Matexi Polska, a jednocześnie pierwszy kierowany do klientów szukających mieszkania w szeroko pojętym sercu miasta. W założeniu projekt ten to kwintesencja aktywnego, miejskiego stylu życia w uporządkowanej urbanistycznie przestrzeni zielonego Parku. W zamyśle dewelopera inwestycja kierowana jest do osób szukających perfekcyjnej, komfortowej lokalizacji za rozsądną cenę.


 


Wielkim atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca łatwy dostęp wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej w tym: komunikacji publicznej łącznie z metrem (stacja Dworzec Gdański znajduje się w zasięgu 15 min. marszu), szkół, przedszkoli. Nie bez znaczenia dla przyszłych mieszkańców będzie także bezpośrednie sąsiedztwo kameralnego centrum handlowego Klif oraz bliskość CH Arkadia. W zasięgu pieszego spaceru znajdują się modne lokale gastronomiczne i salony designerskie w rejonie ul. Burakowskiej ze starą Fabryką koronek mieszczącą m.in. znaną w całej Warszawie winiarnię Mielżyński włącznie. Wartość lokalizacji znacząco podwyższa także realizowana rozbudowa nowego dystryktu biurowego Warszawy zlokalizowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w odległości ośmiu minut podróży samochodem lub czterech przystanków tramwajowych od osiedla. Projekt adresowany jest do klientów ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania, bliskość centrum miasta i udogodnienia z tym związane, jednym słowem – ludzi lubiących aktywny, miejski styl życia.