DODAJ

Noc zakupów mieszkań w Dolcanie – pierwszy całodobowy „dzień otwarty”

Warszawa
Noc zakupów mieszkań w
Kajtman
2011-11-29 14:13:33

Dolcan, jeden z największych deweloperów, organizuje niecodzienną atrakcję dla klientów zainteresowanych apartamentami w inwestycji Skierniewicka City na warszawskiej Woli. Już 3 grudnia wszystkie dostępne jeszcze mieszkania i apartamenty będzie można zwiedzać przez całą dobę.

Osiedle Skierniewicka City przy zbiegu ulic Kasprzaka i Skierniewickiej to jedna z najciekawszych inwestycji stołecznego dewelopera. Budynek wyróżnia doskonała architektura. Projekt inwestycji opracował jeden z najbardziej znanych polskich architektów Andrzej Markowski, z pracowni APA Markowski, która obecnie jest częścią międzynarodowej grupy architektonicznej Sweco.

 


Dolcan, w związku z dużym zainteresowaniem apartamentowcem, i licznymi pytaniami o możliwość oglądania mieszkań w godzinach wieczornych, postanowił zorganizować całodobowy „dzień otwarty”. W sobotę, 3 grudnia każdy klient będzie mógł swobodnie obejrzeć wszystkie wolne mieszkania i apartamenty oraz dokładnie zapoznać się z ofertą dewelopera przez 24 godziny - czyli od godziny 0.00 (w nocy z piątku na sobotę), do północy z soboty na niedzielę.



– Klienci szukający droższych mieszkań i apartamentów to często osoby długo pracujące, także w weekend, które dysponują wolnym czasem dopiero w późnych godzinach wieczornych. Aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom postanowiliśmy zorganizować całodobowy dzień otwarty
– wyjaśnia Anna Sitnik, zastępca dyrektora działu sprzedaży w firmie Dolcan. - Długi czas zwiedzania umożliwi wszystkim szczegółowe zapoznanie się z każdym aspektem apartamentów Skierniewicka City, a wieczorna panorama rozświetlonej Warszawy, mamy nadzieję, przekona niezdecydowanych - dodaje.



Ale to nie wszystkie atrakcje mikołajkowego weekendu. Podczas 24 godzinnego „dnia otwartego” na klientów czekają promocje – wszystkie mieszkania będą w jednej cenie. Otrzymując prezent od Mikołaja można zaoszczędzić od kilkudziesięciu tysięcy złotych przy zakupie małego mieszkania, do ponad 100 tysięcy złotych przy zakupie dużych apartamentów.



W Skierniewicka City doskonale poczują się zarówno rodziny z dziećmi, jak i single. Położone na najwyższych piętrach mieszkania to nie tylko najbardziej poszukiwane metraże, ale i duże, przestronne apartamenty z pięknym widokiem na Centrum Warszawy. 11 piętro budynku tworzą dwupoziomowe mieszkania z panoramicznymi oknami do ziemi – nawet w łazience. Takie awangardowe mieszkania chętnie wybierane są przez młodych ludzi, którzy chcą być blisko centrum, żyć rytmem miasta, a mieszkanie traktują, jako wyznacznik prestiżu, pozycji społecznej i wyczucia trendów. Plany mieszkań: www.dolcan.pl.


 


----

Dolcan – najważniejsze informacje o firmie:


Dolcan to jeden z liderów rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Firma jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem, w tym roku obchodzi 20-lecie działalności. Do tej pory inwestor zrealizował 20 projektów oddając do użytku ok. 4.000 mieszkań. Głównie na terenie Warszawy, ale także Lublina, Szczecina, Bydgoszczy i Kozienic. Obecnie spółka zatrudnia 200 osób.


 


Inwestycje firmy dopasowane są do oczekiwań klientów z wszystkich segmentów budownictwa mieszkaniowego. Dolcan realizuje wysokiej jakości mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, kameralne osiedla domów oraz apartamentowce. Obecnie są to m.in. kompleks Ogrody Ochota, w którym docelowo znajdzie się ponad 1.500 mieszkań oraz kolejne etapy osiedla Tęczowego. W budowie jest również 5 projektów mieszkań bezczynszowych czyli inwestycji, w których mieszkańcy nie będą zmuszeni ponosić kosztów wspólnych administrowania nieruchomością - czynszów.


 


Grupa Dolcan ma wieloletnie doświadczenie także w innych segmentach. Zarządza trzema hurtowniami materiałów budowlanych, salonem wyposażenia wnętrz, hotelem w Częstochowie, 100 ha łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa zlokalizowaną koło Serocka.


 


Od 18 lat nieprzerwanie sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki. Aktywnie angażuje się w działania społeczne m.in. w pomoc szpitalowi w Wołominie, dofinansowała remont Szpitala Dziecięcego  na ul. Niekłańskiej w Warszawie, wspiera Fundację „Dzieci Ulicy”.