DODAJ

Noc zakupów mieszkań w Dolcanie – pierwszy całodobowy „dzień otwarty”

Warszawa
Noc zakupów mieszkań w
Kajtman
2011-11-29 14:13:33

Dolcan, jeden z największych deweloperów, organizuje niecodzienną atrakcję dla klientów zainteresowanych apartamentami w inwestycji Skierniewicka City na warszawskiej Woli. Już 3 grudnia wszystkie dostępne jeszcze mieszkania i apartamenty będzie można zwiedzać przez całą dobę.

Osiedle Skierniewicka City przy zbiegu ulic Kasprzaka i Skierniewickiej to jedna z najciekawszych inwestycji stołecznego dewelopera. Budynek wyróżnia doskonała architektura. Projekt inwestycji opracował jeden z najbardziej znanych polskich architektów Andrzej Markowski, z pracowni APA Markowski, która obecnie jest częścią międzynarodowej grupy architektonicznej Sweco.

 


Dolcan, w związku z dużym zainteresowaniem apartamentowcem, i licznymi pytaniami o możliwość oglądania mieszkań w godzinach wieczornych, postanowił zorganizować całodobowy „dzień otwarty”. W sobotę, 3 grudnia każdy klient będzie mógł swobodnie obejrzeć wszystkie wolne mieszkania i apartamenty oraz dokładnie zapoznać się z ofertą dewelopera przez 24 godziny - czyli od godziny 0.00 (w nocy z piątku na sobotę), do północy z soboty na niedzielę.– Klienci szukający droższych mieszkań i apartamentów to często osoby długo pracujące, także w weekend, które dysponują wolnym czasem dopiero w późnych godzinach wieczornych. Aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom postanowiliśmy zorganizować całodobowy dzień otwarty
– wyjaśnia Anna Sitnik, zastępca dyrektora działu sprzedaży w firmie Dolcan. - Długi czas zwiedzania umożliwi wszystkim szczegółowe zapoznanie się z każdym aspektem apartamentów Skierniewicka City, a wieczorna panorama rozświetlonej Warszawy, mamy nadzieję, przekona niezdecydowanych - dodaje.Ale to nie wszystkie atrakcje mikołajkowego weekendu. Podczas 24 godzinnego „dnia otwartego” na klientów czekają promocje – wszystkie mieszkania będą w jednej cenie. Otrzymując prezent od Mikołaja można zaoszczędzić od kilkudziesięciu tysięcy złotych przy zakupie małego mieszkania, do ponad 100 tysięcy złotych przy zakupie dużych apartamentów.W Skierniewicka City doskonale poczują się zarówno rodziny z dziećmi, jak i single. Położone na najwyższych piętrach mieszkania to nie tylko najbardziej poszukiwane metraże, ale i duże, przestronne apartamenty z pięknym widokiem na Centrum Warszawy. 11 piętro budynku tworzą dwupoziomowe mieszkania z panoramicznymi oknami do ziemi – nawet w łazience. Takie awangardowe mieszkania chętnie wybierane są przez młodych ludzi, którzy chcą być blisko centrum, żyć rytmem miasta, a mieszkanie traktują, jako wyznacznik prestiżu, pozycji społecznej i wyczucia trendów. Plany mieszkań: www.dolcan.pl.


 


----

Dolcan – najważniejsze informacje o firmie:


Dolcan to jeden z liderów rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Firma jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem, w tym roku obchodzi 20-lecie działalności. Do tej pory inwestor zrealizował 20 projektów oddając do użytku ok. 4.000 mieszkań. Głównie na terenie Warszawy, ale także Lublina, Szczecina, Bydgoszczy i Kozienic. Obecnie spółka zatrudnia 200 osób.


 


Inwestycje firmy dopasowane są do oczekiwań klientów z wszystkich segmentów budownictwa mieszkaniowego. Dolcan realizuje wysokiej jakości mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, kameralne osiedla domów oraz apartamentowce. Obecnie są to m.in. kompleks Ogrody Ochota, w którym docelowo znajdzie się ponad 1.500 mieszkań oraz kolejne etapy osiedla Tęczowego. W budowie jest również 5 projektów mieszkań bezczynszowych czyli inwestycji, w których mieszkańcy nie będą zmuszeni ponosić kosztów wspólnych administrowania nieruchomością - czynszów.


 


Grupa Dolcan ma wieloletnie doświadczenie także w innych segmentach. Zarządza trzema hurtowniami materiałów budowlanych, salonem wyposażenia wnętrz, hotelem w Częstochowie, 100 ha łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa zlokalizowaną koło Serocka.


 


Od 18 lat nieprzerwanie sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki. Aktywnie angażuje się w działania społeczne m.in. w pomoc szpitalowi w Wołominie, dofinansowała remont Szpitala Dziecięcego  na ul. Niekłańskiej w Warszawie, wspiera Fundację „Dzieci Ulicy”.