Osiedle Tęczowe zaprasza na Dzień Otwarty z „Rodziną na Swoim”

Osiedle Tęczowe zaprasza na Dzień Otwarty z „Rodziną na Swoim”

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W sobotę 11 lutego, firma Dolcan organizuje na warszawskim Osiedlu Tęczowym Dzień Otwarty. Dlaczego warto się wybrać? Bo wszystkie osoby planujące zakup mieszkania mogą liczyć tu na lokale w ramach programu „Rodzina na Swoim”, który w stolicy już jest praktycznie niedostępny.

 

Już w sobotę, 11 lutego w godzinach od 9.00 – 16.00 przyszli mieszkańcy będą mogli zobaczyć jak wygląda osiedle zlokalizowane przy ul. Techników róg Cegielnianej we Włochach. Obejrzą również gotowe mieszkania, gdyż I etap osiedla deweloper wkrótce przekaże do użytkowania. – W czasie dnia otwartego będzie można uzyskać także bezpłatne porady doradcy kredytowego, to szczególnie ważne, gdyż od nowego roku klienci mają, w związku z nowymi regulacjami prawnymi, duże problemy w uzyskaniu kredytów – mówi Krzysztof Jarząbek, z działu kredytowego w firmie Dolcan.

 

Warto przypomnieć, że Osiedle Tęczowe ma w swojej ofercie mieszkania dostępne w programie „Rodzina na Swoim”. Ceny mieszkań zaczynają się tu od 6.435 zł za m kw. Jest to okazja dla tych, którzy marzą o własnym mieszkaniu i nie mogą pozwolić sobie na wygórowane ceny. Program „Rodzina na Swoim” będzie istniał do końca 2012 r. jednak trzeba pamiętać, że obecne limity obowiązują tylko do końca marca br. Kolejne miesiące przyniosą obniżki limitów, i o kredyt z dopłatą będzie jeszcze trudniej.

REKLAMA

 

Osiedle Tęczowe to czteropiętrowe kameralne, i jednocześnie nowoczesne pod względem architektury budynki mieszczące po 22 mieszkania

o najpopularniejszych metrażach od 31 do 78 m kw. Obecnie są to najczęściej poszukiwane mieszkania. W ofercie są także kawalerki. Pierwszy etap budowy dobiega końca i niebawem wprowadzą się do niego pierwsi mieszkańcy. Budowa drugiego etapu rozpocznie się jeszcze w tym roku, powstaną wówczas kolejne 72 mieszkania oraz lokale usługowe, które sprawią, ze przyszli mieszkańcy będą mieć wszystko w zasięgu ręki. Dużą zaletą osiedla Tęczowego jest powstanie tuż obok działającej w ramach NFZ przychodni zdrowia. To ułatwienie i wygoda dla rodzin z dziećmi i osób starszych. Budynki na osiedlu są też przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Tuż obok osiedla znajduje się stacja WKD, dostępnych jest także wiele linii autobusowych, dzięki czemu szybko można dostać się do centrum miasta. Niedaleko są też centra handlowe – Blue City i Reduta. Więcej informacji o mieszkaniach Dolcan i inwestycji Osiedle Tęczowe: www.dolcan.pl oraz www.osiedle-teczowe.pl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA