DODAJ

Pierwszy etap Miasta Wola gotowy na przyjęcie mieszkańców!

Mieszkania i domy / Warszawa
Pierwszy etap Miasta Wola
BrandLab_01
2016-01-13 16:23:56
Grupa Waryński i Dantex uzyskały prawomocne pozwolenie na użytkowanie pierwszego etapu inwestycji Miasto Wola, realizowanej przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. W ramach projektu powstało 112 mieszkań o powierzchni od 27 do 143 m kw. Pierwsze odbiory mieszkań przez lokatorów odbędą się już 15 stycznia br.

Uzyskanie prawomocnego pozwolenia na użytkowanie pierwszej fazy Miasta Wola podsumowuje kolejny etap naszej działalności, a zarazem rozpoczyna zupełnie nowy, w którym po raz pierwszy przekazujemy lokatorom klucze do mieszkań zrealizowanej przez nas inwestycji deweloperskiej. Miasto Wola jest projektem, który od momentu uruchomienia sprzedaży w lipcu 2014 r., cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Potwierdzeniem popularności naszej inwestycji jest fakt, że wraz z oddaniem budynku do użytkowania, niemal wszystkie oferowane mieszkania pierwszego etapu znalazły swoich nabywców – w sprzedaży pozostało zaledwie jedno mieszkanie, co jest sytuacją obecnie rzadko spotykaną na rynku. Na sukces Miasta Wola złożyło się kilka czynników – począwszy od bardzo udanego projektu architektonicznego, przez ofertę mieszkań doskonale dopasowaną do oczekiwań klientów, aż po wysoką jakość wykończenia i atrakcyjną lokalizację osiedla. Jesteśmy przekonani, że przygotowany przez nas budynek będzie doskonale służył lokatorom, oferując doskonałe warunki zarówno do mieszkania, jak i spędzania wolnego czasu. Nie zamierzamy jednak poprzestać na sukcesie pierwszej fazy kompleksu. Wspólnie z naszym partnerem, firmą Dantex, stale pracujemy nad doskonaleniem naszej oferty. Wykorzystując nasze doświadczenie oraz bardzo cenne opinie mieszkańców pierwszego etapu Miasta Wola, będziemy rozbudowywać kompleks i dostosowywać go do obowiązujących trendów rynkowych oraz oczekiwań osób poszukujących mieszkania właśnie na warszawskiej Woli – powiedział Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

Pierwszy etap Miasta Wola objął realizację kameralnego budynku o podwyższonym standardzie, z charakterystycznym otwartym dziedzińcem. W budynku w kształcie litery C, o wysokości od 3 do 9 pięter, znalazło się 112 starannie zaprojektowanych lokali o powierzchni od 27 do 143 m kw., w tym funkcjonalne kawalerki, mieszkania 2-pokojowe oraz 3- i 4-pokojowe przestronne mieszkania idealne dla rodzin. Grupa Waryński i Dantex nie zapomniały również o najbardziej wymagających klientach. Z myślą o nich, na ostatnich kondygnacjach budynku powstały komfortowe apartamenty z tarasami.

W ofercie Grupy Waryński i firmy Dantex pozostają także lokale drugiego i trzeciego etapu inwestycji, zaprojektowanej przez pracownię 4am Architekci. W ramach tych faz powstaną odpowiednio 113 i 132 funkcjonalne mieszkania, z których kolejno 81 (71 proc.) i 31 (23 proc.) znalazło już swoich nabywców. Zakończenie prac budowlanych drugiego etapu inwestorzy zaplanowali na III kw. 2016 r., z kolei mieszkania trzeciej fazy zostaną przekazane mieszkańcom w IV kw. 2017 r.

Docelowo, w ramach całego projektu przy ul. Jana Kazimierza powstanie ok. 850 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 51 tys. m kw.