DODAJ

Rusza sprzedaż mieszkań w kolejnym budynku Mozaiki Mokotów

Mieszkania i domy / Warszawa
Rusza sprzedaż mieszkań w
Kajtman
2012-11-12 12:02:50

Znany jest już termin rozbudowy warszawskiego osiedla Mozaika Mokotów, realizowanego przez Layetana Developments Polska. Sprzedaż apartamentów w nowo powstającym budynku rusza już teraz.


 


Po ukończeniu w grudniu 2011 roku pierwszych dwóch budynków osiedla położonego na warszawskim Mokotowie, kolejne prace budowlane ruszą w II kwartale 2013 roku. W ramach rozbudowy Mozaiki powstanie jeden budynek, który pomieści 68 apartamentów o powierzchni od 34 do 147 m2. Jego budowa zostanie ukończona pod koniec 2014 roku.


 


Mozaika Mokotów jest pierwszą w Polsce inwestycją zrealizowaną przez renomowanego hiszpańskiego dewelopera, który od lat działa na tamtejszym rynku. Layetana ma na swoim koncie prestiżowe realizacje w Barcelonie, Madrycie, Palma de Mallorca i Walencji.


 


- Kolejna faza realizacji osiedla jest harmonijną częścią całościowego projektu stworzonego przez pracownię Open Architekci. Podobnie jak dwa pierwsze budynki nawiązuje pod względem architektonicznym do stylu typowego dla basenu Morza Śródziemnego. Przyszli mieszkańcy Mozaiki mogą liczyć na wysoką jakość wykonania mieszkań, praktyczny rozkład pomieszczeń oraz doskonałe doświetlenie wnętrz. Przestronne tarasy i panoramiczne okna gwarantują nie tylko optymalne nasłonecznienie, ale i piękny widok na zieleń z każdego mieszkania. A warto podkreślić, że tereny zielone, wśród których znajduje się przestrzeń inspirowana słynnym barcelońskim parkiem Guell, stanowią aż 60% powierzchni osiedla. To nasz znak firmowy. Dodatkową wygodę zapewnią mieszkańcom lokale usługowe, znajdujące się na parterze budynków. – mówi Marek Oberda, dyrektor sprzedaży i marketingu w Layetana Developments Polska.


 


Dla wszystkich, którzy szczególnie cenią sobie komfort życia Layetana przygotowała też nowatorski pakiet rozwiązań w zakresie rozmieszczenia i adaptacji wnętrz. Klienci mogą wybierać spośród kilku optymalnych wariantów rozkładu pomieszczeń. Wprowadzenie dodatkowego pionu kuchennego pozwala z kolei dostosować mieszkanie do nowych, zmieniających się z upływem czasu potrzeb. Unikając żmudnych i kosztownych prac remontowych będzie można np. łatwo przeprojektować mieszkanie trzy- na czteropokojowe.
Potencjał nowego produktu powinien usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. W nowej fazie inwestycji na ostatnich kondygnacjach znajdzie się kilka mieszkań dwupoziomowych, które tworzą jednocześnie efektowną dominantę budynku. Usytuowane wyżej od pozostałych obiecują mieszkańcom maksymalną przestrzeń i wygodę przy zachowaniu pełnej prywatności.


 


Apartamenty w powstającym budynku można kupować już dzisiaj. Deweloper oferuje pełen wachlarz metraży, a każdy kupujący ma możliwość wyboru, czy chce kupić mieszkanie w stanie deweloperskim, czy skorzystać z możliwości wykończenia wnętrz. Cena metra kwadratowego dla pierwszych klientów zaczyna się od 6000 PLN brutto i sięga 9000 w przypadku najatrakcyjniejszych apartamentów. Pierwsi kupujący mogą też liczyć na atrakcyjny program płatności; 10% zapłacą przy podpisaniu umowy, natomiast resztę dopiero po zakończeniu inwestycji.


 


Wciąż trwają prace przy wyborze generalnego wykonawcy. Rozpoczęcie kolejnej fazy inwestycji planowane jest natomiast na IV kwartał 2013 roku.