DODAJ

Salon optyczny MediVision w Royal Wilanów

Biura / Warszawa
Salon optyczny MediVision w
Kajtman
2016-04-11 13:36:04
MediVision to kolejny najemca, który zaufał Royal Wilanów należącemu do portfolio obiektów Grupy Capital Park. W nowym salonie optycznym klienci mogą liczyć na wyselekcjonowany asortyment opraw i soczewek kontaktowych oraz możliwość skorzystania z najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie optyki

Szeroką ofertę usług związanych ze zdrowym trybem życia Royal Wilanów uzupełnił w ostatnim czasie nowy salon sieci MediVision, rozwijającej się w ramach Grupy Medicover. Salon optyczny specjalizujący się w korekcji wzroku i profesjonalnym doborze okularów oraz soczewek kontaktowych, z pewnością spełni wymagania wszystkich mieszkańców warszawskiego Wilanowa i okolic.

MediVision to zupełnie nowy koncept świadczenia usług okulistycznych, którego podstawowym celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia. W MediVision stawiamy przede wszystkim na dobrze wykształconych optometrystów, bo to oni są najbardziej wykwalifikowani do tego, by w profesjonalny sposób zmierzyć wadę wzroku i dobrać najlepszą metodę jej korekcji – mówi Piotr Nowacki, dyrektor zarządzający MediVison.

MediVision oferuje szeroki wybór soczewek i opraw okularowych. Profesjonalni doradcy zatrudnieni w salonie w Royal Wilanów służą pomocą i radą w wyborze okularów dopasowanych jednocześnie do wady wzroku, kształtu twarzy, jak i osobistego stylu i przeznaczonego na ten cel budżetu. MediVision oferuje także możliwość zamówienia opraw okularowych wielu marek na indywidualne życzenie klienta. W trosce o klientów, w przypadku zgubienia lub zniszczenia okularów w przeciągu roku od daty zakupu MediVision gwarantuje możliwość zakupu nowych okularów z rabatem aż do 50 procent.