[Warszawa] Polskie ubrania w Royal Wilanówfot. Kajtman

[Warszawa] Polskie ubrania w Royal Wilanów

Kajtman
Kajtman
Royal Wilanów
adresWarszawa, Franciszka Klimczaka
inwestorCapital Park Sp. z o.o.
komercjalizacjaSavills sp. z o.o.
projektantJEMS Architekci Sp. z o.o.
REKLAMA
Niepowtarzalny styl i ponadczasowa elegancja zawitały do Royal Wilanów. Do budynku przy Klimczaka 1 wprowadziły się znane polskie marki odzieży męskiej i damskiej – Próchnik i Rage Age, które w swojej nowej lokalizacji oferują niedostępne nigdzie indziej produkty.
18 lutego br. w Royal Wilanów otwarto najnowszy salon marek A.F. Próchnik i Rage Age by Rafał Czapul, który zajmuje 111 mkw. Tym samym powierzchnia handlowa obiektu należącego do portfolio Grupy Capital Park została skomercjalizowana w 100 proc. 
Marka Próchnik, działająca na polskim rynku od 1948 roku, oferuje najwyższej jakości odzież i dodatki, które umożliwiają klientom tworzenie własnego stylu w oparciu o ponadczasową klasykę. Rage Age z kolei to powstała w 2009 roku marka dla osób, które preferują bardziej casualowe stylizacje z elementami rockowego stylu.
Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mają do dyspozycji szeroki wybór eleganckich ubrań, idealnych na biznesowe spotkania, jak i odzieży utrzymanej w stylu casual doskonałej na każdą porę dnia. Dodatkowo tylko w Royal Wilanów dostępna jest kolekcja garniturów dziecięco-młodzieżowych, jak również dodatki i akcesoria polskich projektantów.
Wygodnym rozwiązaniem dla rodziców podczas zakupów jest mini plac zabaw, gdzie ich pociechy mogą przyjemnie spędzić czas. W wilanowskim salonie można również skorzystać ze specjalnie wydzielonego stanowiska usług krawieckich. Można tam odpowiednio dopasować lub poprawić wszystkie swoje ubrania, nie tylko te marki Próchnik czy Rage Age.
Salon w Royal Wilanów jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00, a w niedzielę od 10:00 do 15:00.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA