DODAJ

Saska Kępa – Londyńska 5. Nowa inwestycja Yareal Polska.

Mieszkania i domy / Warszawa
Saska Kępa – Londyńska
Kajtman
2014-01-22 13:00:22

Klienci mogą już dokonywać rezerwacji apartamentów w nowej inwestycji spółki Yareal na warszawskiej Saskiej Kępie. W kameralnym i eleganckim budynku przy ulicy Londyńskiej 5 znajdzie się 27 apartamentów o powierzchniach od 35 do 164 mkw.


 


Zaprojektowany przez pracownię adaptic-architekci Rzucidło Kołodziej Spółka Partnerska budynek apartamentowy harmonijnie współgrać będzie z niską zabudową dzielnicy i kameralnym charakterem otoczenia. W trzypiętrowym budynku znajdzie się 27 jasnych i przestronnych lokali mieszkalnych – od jednopokojowych typu studio, po apartamenty z czterema sypialniami, przestrzennym salonem z kuchnią i tarasem, o powierzchni do 164 mkw. Dodatkowo na 2 kondygnacjach podziemnych znajdzie się parking oraz komórki lokatorskie.Budynek wyróżniać będzie wysoki standard wykonania, z wykorzystaniem naturalnych materiałów takich jak: piaskowiec, drewno, szkło oraz szlachetny tynk w kolorze białym. Z reprezentacyjnego hallu z recepcją będzie można przejść na pełen zieleni wewnętrzny dziedziniec. Z hallu będzie wejście do dwóch klatek schodowych z windami łączącymi wszystkie podziemne i nadziemne kondygnacje.Apartamenty na parterze posiadać będą własne ogródki o powierzchni od 20 do 220 mkw., zlokalizowane powyżej poziomu terenu części wspólnych oraz oddzielone od siebie gęstymi żywopłotami. Do lokali znajdujących się na wyższych kondygnacjach z kolei przynależeć będą duże balkony lub tarasy (o pow. do 46 mkw.).Wnętrza apartamentów charakteryzować się będą przestronnością, interesującymi możliwościami aranżacyjnymi oraz dobrym doświetleniem zapewnionym przez duże okna oraz wysokość mieszkań – od 3 do 3,30 m.Niewątpliwym atutem Inwestycji jest lokalizacja – w sercu klimatycznej części starej Saskiej Kępy, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy, a jednocześnie blisko centrum miasta.


 


– Architektura to sztuka miejsca, przestrzeni i czasu – adekwatna do lokalizacji, czytelna i wygodna, ale także piękna. Reagująca na zmieniające się aspiracje użytkowników. Zgodnie z właśnie takimi wytycznymi zaprojektowaliśmy budynek przy ulicy Londyńskiej – mówi twórca projektu, Grzegorz Kołodziej z pracowni adaptic-architekci.


 


Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec 2015 roku. Apartamenty dostępne są w cenach od 13 600 zł/1 m2. Ze względu na wyjątkową lokalizację i jakość projektu cieszy się on dużym zainteresowaniem ze strony osób poszukujących mieszkania.