Yareal rozpoczyna budowę Londyńskiej 5

Yareal rozpoczyna budowę Londyńskiej 5

Warszawa
REKLAMA

Rozpoczął się pierwszy etap prac związanych z budową apartamentów „Londyńska 5” na warszawskiej Saskiej Kępie. Inwestor, firma Yareal Polska, uzyskała już wszystkie niezbędne pozwolenia na realizację inwestycji. Obecnie prowadzone są prace rozbiórkowe. Budowa „Londyńskiej 5” rozpocznie się latem, a jej zakończenie planowane jest na koniec 2015 roku.

 

Inwestycja powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie, w sercu Saskiej Kępy. W trzypiętrowym, współgrającym z kameralnym otoczeniem budynku znajdzie się 27 apartamentów, reprezentacyjny hall połączony z pełnym zieleni dziedzińcem, parking podziemny oraz komórki lokatorskie. Apartamenty położone na parterze posiadać będą własne ogródki o powierzchni od 20 do ponad 350 mkw., a te położone na wyższych kondygnacjach – duże balkony lub tarasy, nawet do 46 mkw. Przestronność i doskonałe doświetlenie wnętrz zostaną zapewnione przez duże okna oraz ponadstandardową wysokość pomieszczeń – od 3 do 3,30 m.


Jednym z największych atutów projektu „Londyńska 5” jest jego lokalizacja oraz szeroki zakres oferty mieszkaniowej – wyjaśnia Olga Prokopiak, Dyrektor Marketingu Yareal PolskaW budynku znajdą się apartamenty, od jednopokojowych typu studio do nawet czteropokojowych, z przestronną kuchnią i tarasem o powierzchni 164 mkw. Wszystkie charakteryzować się będą wysokim standardem wykonania osiągniętym dzięki najwyższej jakości szlachetnym materiałom, takim jak naturalny piaskowiec, drewno, szkło czy szlachetny biały tynk.

REKLAMA

 

„Londyńska 5” to pierwsza inwestycja mieszkaniowa Yareal posiadająca otwarty rachunek powierniczy, na który zgodnie z przepisami ustawy deweloperskiej trafiają środki wpłacane przez klientów. Rachunki zapewnia bank PKO BP.

 

Ponad 30 proc. lokali znalazło już nabywców. Autorem projektu jest adaptic-architekci Rzucidło Kołodziej Spółka Partnerska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA