Saska Kępa – Londyńska 5. Nowa inwestycja Yareal Polska.

Saska Kępa – Londyńska 5. Nowa inwestycja Yareal Polska.

Warszawa
REKLAMA

Klienci mogą już dokonywać rezerwacji apartamentów w nowej inwestycji spółki Yareal na warszawskiej Saskiej Kępie. W kameralnym i eleganckim budynku przy ulicy Londyńskiej 5 znajdzie się 27 apartamentów o powierzchniach od 35 do 164 mkw.

 

Zaprojektowany przez pracownię adaptic-architekci Rzucidło Kołodziej Spółka Partnerska budynek apartamentowy harmonijnie współgrać będzie z niską zabudową dzielnicy i kameralnym charakterem otoczenia. 


W trzypiętrowym budynku znajdzie się 27 jasnych i przestronnych lokali mieszkalnych – od jednopokojowych typu studio, po apartamenty z czterema sypialniami, przestrzennym salonem z kuchnią i tarasem, o powierzchni do 164 mkw. Dodatkowo na 2 kondygnacjach podziemnych znajdzie się parking oraz komórki lokatorskie.


Budynek wyróżniać będzie wysoki standard wykonania, z wykorzystaniem naturalnych materiałów takich jak: piaskowiec, drewno, szkło oraz szlachetny tynk w kolorze białym. Z reprezentacyjnego hallu z recepcją będzie można przejść na pełen zieleni wewnętrzny dziedziniec. Z hallu będzie wejście do dwóch klatek schodowych z windami łączącymi wszystkie podziemne i nadziemne kondygnacje.


Apartamenty na parterze posiadać będą własne ogródki o powierzchni od 20 do 220 mkw., zlokalizowane powyżej poziomu terenu części wspólnych oraz oddzielone od siebie gęstymi żywopłotami. Do lokali znajdujących się na wyższych kondygnacjach z kolei przynależeć będą duże balkony lub tarasy (o pow. do 46 mkw.).

REKLAMA


Wnętrza apartamentów charakteryzować się będą przestronnością, interesującymi możliwościami aranżacyjnymi oraz dobrym doświetleniem zapewnionym przez duże okna oraz wysokość mieszkań – od 3 do 3,30 m.


Niewątpliwym atutem Inwestycji jest lokalizacja – w sercu klimatycznej części starej Saskiej Kępy, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy, a jednocześnie blisko centrum miasta.

 

– Architektura to sztuka miejsca, przestrzeni i czasu – adekwatna do lokalizacji, czytelna i wygodna, ale także piękna. Reagująca na zmieniające się aspiracje użytkowników. Zgodnie z właśnie takimi wytycznymi zaprojektowaliśmy budynek przy ulicy Londyńskiej – mówi twórca projektu, Grzegorz Kołodziej z pracowni adaptic-architekci.

 

Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec 2015 roku. Apartamenty dostępne są w cenach od 13 600 zł/1 m2. Ze względu na wyjątkową lokalizację i jakość projektu cieszy się on dużym zainteresowaniem ze strony osób poszukujących mieszkania.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA