DODAJ

Centrum Handlowe „Karuzela" w Turku „kręci się“ już tydzień

Handel / Turek
Centrum Handlowe „Karuzela" w
Kajtman
2014-04-15 16:35:02

9 kwietnia w centrum Turku otworzyło się pierwsze nowoczesne Centrum Handlowe „Karuzela". Jest to już trzecia inwestycja pod nazwą „Karuzela" po Biskupcu i Wodzisławiu Śląskim. Pierwszy tydzień pokazał, że centrum było bardzo potrzebne miastu i spełniło oczekiwania mieszkańców. Codziennie ponad 10 tys. klientów odwiedza centrum.


 


Obiekt ma 5350 mkw. powierzchni najmu z 13 znanymi markami i punktami usługowymi. Głównymi najemcami są m.in.: POLOmarket, JYSK, Media Expert, Rossmann, CCC, Deichmann, Martes Sport, Pepco, Empik, oraz Play. Klienci mają do dyspozycji parking na 200 samochodów osobowych. Projekt jest zintegrowany z funkcjonującym dworcem PKS. Wyróżnikiem wszystkich Karuzel jest plac zabaw dla dzieci, który mieści się na parkingu przed każdym centrum.


 


 „Otwarcie i zainteresowanie ze strony mieszkańców Karuzelą przerosło nasze oczekiwania. Cieszymy się, że oferta przyciąga taką liczbę klientów każdego dnia. Karuzele to wygodne miejsca zakupów dla całej rodziny. Wierzymy, że będą się w nich pozytywnie „kręcić“ super oferty w sklepach ku satysfakcji klientów - mówi Marceli Maćkiewicz z Retail Concept, która komercjalizowała park handlowy.


 


Inwestorem jest spółka Karuzela. Generalnym wykonawcą projektu była firma Budrem. Komercjalizacją zajmowała się firma Retail Concept, specjalizująca  się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski.