DODAJ

Już jutro otwarcie Centrum Hnadlowego „Karuzela“ w Turku

Handel / Turek
Już jutro otwarcie Centrum
Kajtman
2014-04-08 21:09:20

9 kwietnia otworzy się Centrum Handlowe „Karuzela“ w Turku. Obiekt powstanie w centrum miasta na terenie obecnego dworca PKS, u zbiegu ulic Dworcowej i Milewskiego. Będzie to pierwszy, nowoczesny obiekt handlowy w mieście Turek. Projekt jest zintegrowany z funkcjonującym dworcem PKS.


 


Trzecia inwestycja pod nazwą „Karuzela“, po Biskupcu i Wodzisławiu Śląskim, ma 5350 mkw. powierzchni najmu na której znajdzie się 13 znanych marek i punktów usługowych. Głównymi najemcami są m.in.: POLOmarket, JYSK, Media Expert, Rossmann, CCC, Deichmann, Martes Sport, Pepco, Empik, Relay oraz Play. Do dyspozycji Klientów oddany zostanie parking na 200 samochodów osobowych.


 


„Cieszymy się, że z sukcesem udało się nam skomercjalizować centrum. Strefa zasięgu o wolumenie 55 tys. osób oraz sąsiedztwo PKS okazały się atrakcyjne dla najemców, którzy po raz kolejny już współpracują przy projekcie Karuzela. Stopień komercjalizacji na dzień otwarcia wynosi 99%. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla mieszkańców mając nadzieję, że „rozkręcą“ z nami kolejną Karuzelę“ – mówi Marceli Maćkiewicz z Retail Concept, która komercjalizowała park handlowy.


 


Inwestorem jest spółka Karuzela. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Budrem. Komercjalizacją zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski.