DODAJ

Pierwsze odbiory w Zielonych Rabowicach już jesienią

Mieszkania i domy / Rabowice
Pierwsze odbiory w Zielonych
Kajtman
2017-07-13 13:55:56
Trwają kolejne prace na budowie osiedla Zielone Rabowice w powiecie poznańskim. Finalnie powstanie tutaj 30 domów w zabudowie bliźniaczej, a jesienią pierwsze z nich zostaną przekazane mieszkańcom.

Inwestor osiedla w Rabowicach koło Swarzędza, Greenbud Development przygotował trzyetapowy harmonogram. Pierwszy z nich, liczący łącznie 12 domów w zabudowie bliźniaczej zostanie ukończony według planów jesienią br. Zamontowano pokrycie dachowe i przygotowano instalacje elektryczne podtynkowe. Równocześnie rozpoczęto wykończenie poddasza i zagospodarowanie jego przestrzeni. Ponadto trwają prace związane z tynkami, instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i centralnego ogrzewania. – Zgodnie z harmonogramem budowy, jesienią mieszkańcy odbiorą klucze do 12 domów z I etapu – mówi Magdalena Błaszkowiak-Pepel z biura sprzedaży Greenbud Development. Co warto zaznaczyć, budowlańcy pracują także nad II etapem osiedla, który stworzy kolejne 12 domów w zabudowie bliźniaczej. Został zakończony stan surowy otwarty każdego z budynków, w konsekwentnie montowane są przyłącza wody. W najbliższych dniach rozpocznie się montaż okien i dachu. W III etapie powstanie sześć domów, a rozpoczęto już prace przygotowawcze na terenie inwestycji. 

Przyszli mieszkańcy osiedla Zielone Rabowice zwracają uwagę na funkcjonalność projektu. Na przestrzeni 75 m kw. deweloper zaplanował salon z aneksem kuchennym oraz toaletę na parterze i trzy sypialnie i dużą łazienkę na piętrze. Ponadto istnieje także możliwość adaptacji poddasza. W cenie klienci otrzymają podwyższoną izolację termiczną budynku, energooszczędny piec kondensacyjny oraz drzwi antywłamaniowe, a także okna trzyszybowe. Wszystkie domy znalazły już swoich nabywców. – Wśród naszych klientów nie brakuje rodzin z dziećmi. Nasze domy w Zielonych Rabowicach to projekt, w którym każdy znajdzie swoją przestrzeń, w tym także rodzina z dwójką dzieci – zapewnia Magdalena Błaszkowiak-Pepel. Swobodę zapewniają też zielone ogrody. Domy są położone na działkach o powierzchni 191-456 m kw. Osiedle jest zlokalizowane w Rabowicach, niewielkiej miejscowości położonej 2 km od Swarzędza i 12 km od Poznania. 

Źródło: materiały prasowe