DODAJ

Zbliża się otwarcie Centrum Handlowego „Karuzela” w Turku

Handel / Turek
Zbliża się otwarcie Centrum
Kajtman
2014-03-27 16:00:52

Za niecałe dwa tygodnie, 9 kwietnia otworzy się Centrum Handlowe „Karuzela" w Turku. Obiekt powstaje w centrum miasta na terenie obecnego dworca PKS, u zbiegu ulic Dworcowej i Milewskiego. Będzie to pierwszy, nowoczesny obiekt handlowy w mieście Turek. Projekt będzie jednocześnie zintegrowany z funkcjonującym dworcem PKS.


 


„Karuzela” w Turku będzie miała 5350 mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 13 punktów handlowo-usługowych. Głównymi najemcami są m.in.: POLOmarket, JYSK, Media Expert, Rossmann, CCC, Deichmann, Martes Sport, Pepco, Empik, Relay oraz Play. Do dyspozycji Klientów oddany zostanie parking na 200 samochodów osobowych.


 


Karuzela w Turku to już trzecia inwestycja pod tą nazwą w Polsce. Otwarte obiekty są w Biskupcu, Wodzisławiu Śląskim. W trakcie budowy i komercjalizacji jest Karuzela w Lublińcu, Wrześni, Żarach, Olsztynie i Gołdapi.


 


„Cieszymy się, że projekty Karuzela zdobyły zaufanie najemców. Galeria Karuzela w Turku to już trzeci obiekt, który udało nam się w pełni skomercjalizować. Stopień wynajmu na dzień dzisiejszy wynosi 99%. Negocjujemy z sukcesami kolejne lokalizacje i rozkręcamy Karuzele w Polsce – mówi Marceli Maćkiewicz z Retail Concept, która komercjalizuje projekty Karuzela.


 


Inwestorem jest spółka Karuzela. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Budrem. Komercjalizacją zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski.