DODAJ

AGD w prezencie od Archicomu

Mieszkania i domy / Wrocław
AGD w prezencie od
Kacper Mironowicz
2016-08-30 10:34:27
Lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego przygotował dla swoich klientów atrakcyjną promocję – "AGD w prezencie".

Od połowy lipca każdy, kto nabędzie mieszkanie od Archicomu w czterech wybranych lokalizacjach objętych rządowym programem Mieszkanie dla Młodych, otrzyma od dewelopera nagrodę w postaci sprzętu AGD o wartości do nawet 4600 zł.

Formularz "AGD w prezencie" deweloper dołącza do każdej umowy kupna mieszkania. Wystarczy wypełnić go w ciągu 14 dni i dokonać wyboru pomiędzy pralką Samsung, telewizorem Samsung, lodówką Samsung i ekspresem ciśnieniowym NIVONA. 

Inwestycje objęte promocją:

Słoneczne Stabłowice – osiedle przy ul. Jodłowickiej w północno-zachodniej części Wrocławia. Do jego atutów należy znakomita lokalizacja: wspaniała oferta rekreacyjna za sprawą Bystrzycy i Parku Stabłowickiego oraz kompletna baza usługowa, handlowa i edukacyjna.

Księżno – nowe osiedle społeczne na Księżu Wielkim. Klientów ucieszą możliwości ogromnych dopłat w ramach MdM, bliskość Parku Wschodniego i znakomita komunikacja z centrum miasta.

Młodnik – najnowsza inwestycja Archicomu, która powstanie do 2018 roku przy ul. Sołtysowickiej. 138 lokali o powierzchni od 38 do 77 metrów kwadratowych. W sąsiedztwie znajduje się Park Sołtysowicki. Okolicę Młodnika wyróżnia niezwykle bogata baza edukacyjna włącznie z trzema uczelniami wyższymi, a samą inwestycję – wysoka wartość inwestycyjna.

Na Ustroniu – kameralna inwestycja w pobliżu Olimpii Port na Swojczycach. Dwa budynki skąpane w zieleni z malowniczym krajobrazem za oknem, w 12 minut drogi od placu Grunwaldzkiego.

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. 

Ze szczegółami i regulaminem "AGD w prezencie" można zapoznać się na oficjalnej stronie dewelopera.
m2
m2
rzut P6a 1/3/4/3a 3 pokoje 54,79 m2 3 piętro
zapytaj 447 086,00 zł
rzut P7 1/1/10/3k 3 pokoje 64,65 m2 1 piętro
zapytaj 470 329,00 zł