DODAJ

Biurowiec Wielka 27: rusza budowa i komercjalizacja [WIZUALIZACJE]

Biura / Wrocław
Biurowiec Wielka 27: rusza
Tomasz Matejuk
2016-12-09 13:20:59
Wrocławska firma i2 Development rusza z budową kolejnego biurowca w stolicy Dolnego Śląska. Najnowsza inwestycja komercyjna powstanie na działce u zbiegu ulicy Wielkiej i Powstańców Śląskich.

O szczegółach inwestycji biurowej Wielka 27 w miejscu dawnego Powiatowego Urzędu Pracy  jako pierwsi  donosiliśmy kilka dni temu.

Biurowiec zaprojektowany przez pracownię Chamielec Architekci właśnie trafił do oferty, a inwestor – spółka i2 Development – informuje, że rusza z budową obiektu.

– Na 14 piętrach zaprojektowano około 9000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej typu open- space do dowolnej aranżacji zgodnie z potrzebami przyszłych najemców. Na parterze znajdzie się lokal usługowy oraz reprezentacyjny hol wejściowy z całodobową recepcją, natomiast na 4 kondygnacjach podziemnych przewidziano 114 miejsc postojowych dla samochodów – wyliczają przedstawiciele dewelopera.

mat. inwestora/i2 Development


Wielka 27 będzie budynkiem klasy A, wyposażonym w wymagane dla budynków tej klasy instalacje i udogodnienia takie jak: podłogi podniesione, sufity podwieszone, okablowanie strukturalne, klimatyzacja i wentylacja mechaniczna, energooszczędne oświetlenie, kontrola dostępu czy BMS. 

– Biura będą doskonale doświetlone dzięki w pełni przeszklonej elewacji, z wysokimi od podłogi do sufitu witrynami okiennymi. Niektóre powierzchnie biurowe będą miały dostęp do tarasów i balkonów. Sprawną komunikację na każde piętro zapewnią 4 szybkobieżne windy osobowe – zapowiada inwestor.

mat. inwestora/i2 Development


Jak dodają przedstawiciele dewelopera, dzięki wysokiej i strzelistej bryle budynku oraz lekkiej, szklanej elewacji, biurowiec Wielka 27 ma szansę stać się jednym z najbardziej charakterystycznych obiektów we Wrocławiu

Zakończenie inwestycji zaplanowano na pierwszy kwartał 2019 roku.