DODAJ

Karmar generalnym wykonawcą apartamentowca Jagieły 6

Mieszkania i domy / Wrocław
Karmar generalnym wykonawcą apartamentowca
Orzech
2018-01-22 20:30:15
Generalnym wykonawcą kompleksu Jagiełły 6 – nowej inwestycji Bouygues Immobilier Polska (BIP) we Wrocławiu, na Kępie Mieszczańskiej  została warszawska firma Karmar.

Na narożnej działce przy ulicy Jagiełły 6 powstaje apartamentowiec, zaprojektowany przez Zbigniewa Maćkowa. – Stworzył on ponadczasową formę, która łączy walory zabytkowych kamienic z atutami nowoczesnej architektury – zapewnia deweloper. 

Jak czytamy na stronie dewelopera: "Jagiełły 6 to wyjątkowa inwestycja. Decyduje o tym nie tylko jej położenie – w ścisłym centrum, ale także ciekawa architektura częściowo zabytkowego budynku. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się wszelkimi zaletami życia w dużym mieście."

Autorem projektu apartamentowca jest wrocławski architekt Zbigniew Maćków. 

Stworzył on ponadczasową formę, która łączy walory zabytkowych kamienic z atutami nowoczesnej architektury. W budynku znajduje się jedynie 69 apartamentów o metrażach od 23 do 137 metrów kwadratowych. Dla wygody mieszkańców stworzona została podziemna hala garażowa oraz zielony wewnętrzny dziedziniec. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon lub taras – podkreślają przedstawiciele dewelopera.

Bouygues Immobilier Polska w naszym mieście wybudował już apartamentowiec Wyspiańskiego 11, a aktualnie realizuje Belleville przy ulicy Pięknej i Villę Alouette przy ulicy Rymarskiej.

Współpraca: Tomasz Matejuk