DODAJ

Kończą budowę Ogrodów Hallera. To ostatni dzwonek, by kupić tam apartament

Artykuł sponsorowany
Mieszkania i domy / Wrocław
Kończą budowę Ogrodów Hallera.
Tomasz Matejuk
2017-04-21 10:40:19
Jeśli chcesz zamieszkać w Ogrodach Hallera, czyli kompleksie miejskich willi, który powstał w zielonej okolicy na wrocławskim Grabiszynku, powinieneś się pośpieszyć. W ofercie Archicomu zostały już pojedyncze apartamenty, a cała, kilkuetapowa inwestycja, zbliża się do końca. 

Popularność Ogrodów Hallera nie dziwi – osiedle jest świetnie skomunikowane (do centrum można dostać się błyskawicznie zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską), znajduje się w otulinie Parku Grabiszyńskiego, zachęcającego do spacerów, joggingu czy jazdy na rowerze, a mieszkańcy mają na wyciągnięcie ręki dostęp do niezbędnych punktów usługowych czy placówek edukacyjnych.

To wyjątkowa inwestycja, bo z jednej strony pozwala mieszkać w centrum tętniącego życiem miasta, a z drugiej – dzięki kameralnej zabudowie i willowej okolicy – cieszyć się spokojem. Lokalizacja apartamentów po wewnętrznej stronie ogrodów i dziedzińców zapewnia bowiem komfort akustyczny i pozwala zapomnieć o wielkomiejskim gwarze.

Sercem inwestycji jest plac generała Hallera z rzeźbą "Zabłąkana Chmura" Ludwiki Ogorzelec, a przez osiedle biegnie reprezentacyjna ulica, prowadząca do południowej części całego kompleksu, gdzie miejskie wille graniczą z terenami zielonymi. Cały teren jest kompleksowo zagospodarowany – mieszkańcy mają do dyspozycji alejki ze stylowymi latarniami i ławkami, utrzymanymi w duchu secesji, a najmłodsi lokatorzy – place zabaw.

fot. investphoto.pl


Żyj komfortowo i bezpiecznie

Wolnych jest już zaledwie kilkanaście lokali w kilku budynkach, które powstają w ramach ostatniego etapu całego przedsięwzięcia. Na przyszłych właścicieli czekają wysokie, przestronne i dobrze doświetlone apartamenty, które zostały zaprojektowane tak, by łatwo można było je zaaranżować wedle własnych potrzeb i gustu. Bez problemu można tam choćby wydzielić drugą łazienkę. Lokale wyposażone są ponadto w ogródki, przestronne balkony albo tarasy.

Deweloper zadbał też o wysokiej klasy wykończenie budynków – do dyspozycji są eleganckie windy, apartamenty wyposażono w drewniane okna i antywłamaniowe drzwi wejściowe, a okna i drzwi balkonowe lokali na parterze mają dodatkowo zewnętrzne rolety. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa także ochrona oraz inteligentne systemy elektroniczne (monitoring i wideodomofony). 

fot. investphoto.pl


Świetna lokata kapitału

Przystępne ceny, w połączeniu z opisanymi wyżej zaletami, sprawiają, że apartamenty w Ogrodach Hallera to nie tylko świetne miejsce do życia, ale też doskonała lokata kapitału, gwarantująca wysoki zwrot z inwestycji. Deweloper oferuje także możliwość wykończenia lokali "pod klucz", w dowolnie wybranym standardzie. 

A na prestiż inwestycji wpływają także liczne nagrody zdobywane przez Ogrody Hallera w konkursach branżowych. To m.in. "Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2008-2011 w Polsce", "Osiedle przyjazne mieszkańcom" czy "Inwestycja mieszkaniowa 2014 roku".

Z ofertą jeszcze dostępnych apartamentów można zapoznać się na stronie Archicomu. To już ostatnia szansa, by kupić lokal w tej wyjątkowej inwestycji.

fot. investphoto.pl