DODAJ

Milart z kolejnymi działkami na Psim Polu

Wrocław
Milart z kolejnymi działkami
Mariusz Bartodziej
2018-01-11 19:21:30
Wrocławski deweloper zapłacił ponad 2 mln zł za nieruchomość zlokalizowaną przy ulicy Żmudzkiej, blisko zbiegu z Litewską. W tym obszarze realizuje już inwestycję mieszkaniową.

Milart Sp. z o.o. Stabłowice Sp.k. był jednym z trzech uczestników miejskiego przetargu z 29 listopada. Cena wywoławcza za działki nr 9/7, 10/4, 11/6 oraz 14/4, o łącznej powierzchni 3321 mkw., wynosiła 1 mln 30 tys. zł. Zwycięzca przebił ją ponad dwukrotnie – zapłacił 2 mln 200 tys. 400 zł.

Piętnaście osób dzierżawiło ten teren do 8 listopada pod ogródki. Do tego czasu część z nich miała rozebrać znajdujące się na nim altanki. Pozostałe będzie musiał usunąć inwestor. Na zakupionych działkach może zbudować osiedle wielorodzinne, obiekty upowszechniania kultury, opieki nad dzieckiem i edukacyjne oraz kryte urządzenia sportowe.

UM Wrocławia


Buduje już po sąsiedzku

Na zakupionych nieruchomościach Milart prawdopodobnie rozszerzy swoje osiedle. Przy Żmudzkiej 25-35 prowadzi inwestycję Żmudzka. Wybudował tam już trzy dwu- i trzykondygnacyjne budynki z garażami podziemnymi. Znajduje się w nich 178 dwu-, trzy-, i czteropokojowych mieszkań. W budynku A zaplanowano 24 lokale o metrażach od 38 do 62 mkw., w B 16 w takim samym przedziale powierzchniowym, a w C 138, o pow. do 80 mkw.

Do części mieszkań na parterze przynależą ogródki. Pozostałe posiadają balkony lub tarasy. Teren wokół inwestycji zostanie w pełni zagospodarowany. Znajdować się będą na nim plac zabaw, ciągi pieszo-jezdne, miejsca parkingowe oraz tereny zielone – czytamy na stronie dewelopera.

Inwestor zaplanował przekazywanie mieszkań na styczeń 2018 roku.

materiały inwestora