DODAJ

Murapol kupił kolejne działki pod zabudowę mieszkaniową

Mieszkania i domy / Wrocław
Budowa I etapu osiedla
Orzech
2016-10-11 15:46:54
Jeden z największych ogólnopolskich deweloperów Grupa Murapol kupiła kolejne działki przy ul. Buforowej we Wrocławiu o łącznej powierzchni blisko 1,7 ha za kwotę około 8,2 mln zł netto. 

Na nabytych gruntach Murapol planuje realizację III etapu inwestycji "Nowa Toskania", w ramach którego w trzech budynkach zaoferuje klientom ok. 300 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 12 tys. m2.

Osiedle "Nowa Toskania" to, obok osiedla "Mała Toskania", drugi projekt Grupy Murapol przy ul. Buforowej we Wrocławiu. W zrealizowanych sześciu etapach osiedla "Mała Toskania" już blisko 700 lokali mieszkalnych znalazło swoich nabywców. 

"Nowa Toskania" to trzyetapowy projekt, w ramach którego już teraz w ofercie Grupy znajduje się prawie 270 mieszkań. Kolejnych 170 lokali jest w trakcie przygotowań do wprowadzenia do oferty jako II etap, zaś w fazie projektowania znajduje się III etap.

Wrocław, to jedno z 11 miast w Polsce, w których Grupa Murapol realizuje swoje projekty deweloperskie. Obecnie, poza "Nową Toskanią" Grupa Murapol oferuje również "Apartamenty Słubicka" ze 106 mieszkaniami dostępnymi w przedsprzedaży oraz osiedle "Nowy Wrocław", w którym na nabywców czekają 72 lokale mieszkalne. 

Do zakończonych wrocławskich projektów Grupy, poza osiedlem "Mała Toskania", należy inwestycja "Różana Dolina" oraz trzyetapowy projekt "Zielony Zakątek".

Murapol traktuje swoje inwestycje we Wrocławiu za jedne z najbardziej opłacalnych, dlatego też stale analizuje możliwości zakupowe gruntów w stolicy Dolnego Śląska i liczy, że już wkrótce sfinalizuje kolejne transakcje nabycia nowych nieruchomości we Wrocławiu. 


Artykuł opracowano na podstawie materiałów Grupy Murapol.