DODAJ

Nowa inwestycja mieszkaniowa na wrocławskim Śródmieściu

Mieszkania i domy / Wrocław
Nowa inwestycja mieszkaniowa na
tuWroclaw.com
2012-04-03 17:39:10

W drugim kwartale przyszłego roku wrocławskie Śródmieście wzbogaci się o wielorodzinny budynek mieszkaniowy. Przy zbiegu ulic Słowiańskiej i Krętej, Azysa Polska wybuduje obiekt o nazwie Kręta 10. Prace ruszyły pełną parą pod koniec marca.

Ośmiokondygnacyjna inwestycja jest zlokalizowana w centrum Wrocławia. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne (wzgórze Słowiańskie, trasy spacerowe nad Odrą) oraz rozbudowana śródmiejska infrastruktura (szkoły, uczelnie, sklepy, przychodnie, kościół).

Rejon jest również bogaty w liczne połączenia komunikacyjne z innymi częściami miasta, nieopodal mieszczą się węzły tramwajowe oraz dworzec PKP Nadodrze. - Mieszkanie w takiej lokalizacji docenią z pewnością osoby aktywne lubiące mieć wszystko pod ręką lub inwestorzy kupujący lokal pod wynajem - zachęca deweloper.

W Śródmieściu miejsce pod nową zabudowę jest bardzo ograniczone, więc nowe projekty pojawiają się w tej dzielnicy rzadko i zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących.


Inwestycja Kręta 10 jest bardzo kameralna - zaplanowano w niej jedynie 32 mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie. Będą to lokale 1, 2 i 3 pokojowe o metrażu od 25 do 75 m2. Większość z nich będzie posiadać balkon, a te na najwyższej kondygnacji zaopatrzone będą w przestronne tarasy z widokiem na panoramę miasta.

Ceny za metr kwadratowy w standardzie deweloperskim rozpoczynają się od 5470 zł. Obiekt przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez zamontowanie szerokiej windy. Na parterze znajdą się lokale handlowo - usługowe. Projekt architektoniczny wpisuje się w sąsiednią kilkukondygnacyjną zabudowę zabytkowych wrocławskich kamienic. Bezpieczne posadowienie budynku na działce pomiędzy istniejącymi budynkami, zapewni specjalna nowoczesna technologia fundamentowania przez palowanie. W podwórzu dla osób posiadających samochód dostępnych będzie 28 miejsc parkingowych.

Ukończenie inwestycji planowane jest na II kwartał 2013 r. Inwestorem jest spółka Azysa Polska.
Autor: jg/inf.pras.