DODAJ

OVO Apartments – nowa wizja miejskiego życia

Hotele / Wrocław
OVO Apartments – nowa
Kajtman
2013-10-11 19:05:16

Ruszyła sprzedaż apartamentów w OVO Wrocław – najbardziej oczekiwanej inwestycji na rynku nieruchomości stolicy Dolnego Śląska. Unikalne lokale mieszkalne zajmą najwyższe kondygnacje w futurystycznym budynku w sercu miasta, a ich mieszkańcy jako pierwsi w Polsce przekonają się o udogodnieniach wynikających z bezpośredniego sąsiedztwa luksusowego hotelu należącego do sieci Hilton.


 


Więcej niż apartamentowiec


Multifunkcjonalne OVO, położone u zbiegu ulic Traugutta, Podwale i Słowackiego, połączy apartamenty, luksusowy 5-gwiazdkowy hotel z zapleczem konferencyjnym i salą balową, biura o najwyższym standardzie, prestiżowe butiki i centrum spa. A także ponad 2500 metrów kwadratowych zieleni na wewnętrznym dziedzińcu, do którego dostęp będą mieli ci, którzy odwiedzą sklepy, kafejki i restauracje położone na najniższej kondygnacji budynku. Architekci i inwestorzy OVO przyznają, że ich celem jest danie miastu czegoś więcej, niż kolejnej inwestycji na rynku luksusowych apartamentów. Wrocław aspiruje do miana europejskiej metropolii, to miasto z ambicjami, przyciągające ludzi otwartych, pełnych energii i innowacyjnych pomysłów – mówi Asaf Gottesman z pracowni Gottesman-Szmelcman Architecture. – To styl życia, który zasługuje na uwiecznienie w architektonicznej formie. Apartamenty OVO będą unikalne – to projekt, jakiego w Polsce jeszcze nie ma. Już sama fasada, wykończona w technologii Corian, wyróżnia obiekt spośród innych mieszkalnych inwestycji o wysokim standardzie.


 


5-gwiazdkowy standard życia


Ostatnie kondygnacje 9-piętrowego budynku zajmie 140 apartamentów: lokale typu studio, klasyczne suity z jedną lub dwiema sypialniami i wreszcie przestronne penthouse, których powierzchnie sięgną nawet 260 metrów kwadratowych. Lokatorzy tych ostatnich jako pierwsi w Polsce będą mogli skorzystać z przywilejów dostępnych gościom pięciogwiazdkowych obiektów hotelowych. OVO Premium Club to program gwarantujący właścicielom apartamentów położonych na najwyższej kondygnacji udogodnienia dostępne gościom DoubleTree by Hilton, usytuowanego kilka pięter niżej. Na co mogą liczyć właściciele penthouse w OVO Wrocław? Między innymi, na room service, obsługę concierge, dostęp do elitarnego centrum fitness należącego do hotelu czy możliwość korzystania z usług pralniczych. A także zniżki na wszystko, co w swojej ofercie posiada hotel oraz złotą kartę Hilton HHonors Membership. Ten pakiet to najbardziej prestiżowy program hotelowego giganta, a członkowie OVO Premium Club będą mogli korzystać z jego oferty w obiektach na całym świecie.


 


Program OVO Premium Club dostępny będzie właścicielom apartamentów położonych na ostatniej kondygnacji OVO, najbardziej przestronnych i prestiżowych. Natomiast standardem we wszystkich lokalach mieszkalnych w inwestycji będzie ponadprzeciętna wysokość pomieszczeń (do 3 metrów), klimatyzacja, indywidualny dla każdego lokalu system sterowania ogrzewaniem czy całodobowa ochrona. Wszystkie apartamenty w OVO Wrocław będą posiadały tarasy (ich łączna powierzchnia wyniesie niemal 2500 m2), a dzięki optymalnemu rozmieszczeniu panoramicznych okien będą doskonale doświetlone.


 


OVO Apartments w liczbach


Apartamenty OVO, już dostępne w sprzedaży, mają zróżnicowany metraż. Lokale typu studio rozpoczynają się od 25 m2 i na życzenie klienta mogą być ze sobą łączone. Inwestor przygotował bogatą ofertę pośród powierzchni najchętniej wybieranych – od 50 do 120 m2. Wspomniane już wcześniej penthouse sięgną 260 m2, a ich tarasy – niemal połowę powierzchni samego apartamentu. Wrocław czekał na tę inwestycję kilka lat, zainteresowanie obiektem jest ogromne – mówi Ewa Omasta, Sales&Marketing Manager OVO Wrocław. – Ci, którzy wymarzyli sobie najbardziej prestiżowe lokale, z widokiem na Park Słowackiego i panoramę Ostrowa Tumskiego, powinni się pospieszyć.


 


Ceny za metr kwadratowy apartamentów w multifunkcjonalnym OVO wahają się od 11 500 do 22 000 złotych. Inwestor planuje ukończenie budowy w czasie 24 miesięcy.