DODAJ

Przebudowa ulicy Pułaskiego: ulica Komuny Paryskiej zamknięta aż do wtorku?

Drogi i mosty / Wrocław
Przebudowa ulicy Pułaskiego: ulica
tuWroclaw.com
2011-12-02 17:15:50
Na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Komuny Paryskiej drogowcy, w związku z przebudową tej pierwszej drogi, muszą zmodernizować sieć wodociągową. Z tego powodu od nocy z czwartku na piątek aż do poniedziałku, ulica Komuny Paryskiej przy krzyżówce z Pułaskiego będzie nieprzejezdna.

W nocy z czwartku na piątek zamknięty zostanie przejazd przez przebudowywaną ulicę Pułaskiego w rejonie Komuny Paryskiej.
- W związku z realizowanym projektem przebudowy ulicy Pułaskiego planowany do modernizacji jest także kolektor sanitarny, który na skrzyżowaniu Pułaskiego i Komuny Paryskiej zbiega się z magistralą wodociągową o przekroju 800 mm - zapowiadane zamknięcie związane jest z zabezpieczeniem tej ostatniej instalacji, niezwykle istotnej dla zapewnienia dostaw wody - informuje spółka Wrocławskie Inwestycje, która nadzoruje przebudowę ulicy Pułaskiego.

Prace powinny się rozpocząć w piątek 2 grudnia. od godziny 4 rano, a zakończyć rano w poniedziałek 5 grudnia. Niestety wiążą się z utrudnieniami w kursowaniu komunikacji miejskiej.
W trakcie ich trwania autobusy 114, 120, 900L i 901 będą kursowały objazdem przez ulice Prądzyńskiego, Traugutta, pl. Wróblewskiego i Oławską.

W piątkowe popołudnie spółka Wrocławskie Inwestycje, odpowiedzialna za przebudowę ulicy Pułaskiego poinformowała, że roboty i utrudnienia mogą się przedłużyć i potrwają być może nawet przez cały poniedziałek.


Autor: jg