DODAJ

Rafin z ofertą 5-ciu inwestycji i specjalnych promocji na targach mieszkaniowych

Wrocław
Rafin z ofertą 5-ciu
Kajtman
2015-11-16 13:00:27
Firma Rafin, jeden z największych deweloperów na Dolnym Śląsku, przygotowała atrakcyjną ofertę na Targi Nieruchomości Na swoim. W specjalnych niższych cenach – nawet 50 tys. taniej – będzie można nabyć gotowe mieszkania we Wrocławiu. Firma zaprezentuje swoje zrealizowane inwestycje: Złotą Podkowę, Dobre Osiedle, Kępę Mieszczańską, 12 Miesięcy oraz nową – Wybrzeże Reymonta. Promocją objęte będą również miejsca postojowe.

W dnia 21-22 listopada br., w ramach oferty targowej, będzie można nabyć mieszkania tańsze nawet o 50 tys. Wybrane lokale na o. Złota Podkowa, na wrocławskich Krzykach, dostępne będą w niższej cenie – 5 tys./m2, a na Dobrym Osiedlu na Zakrzowie, w cenie – 4,8 tys./m2. Z kolei w ramach najnowszej inwestycji Rafin – Wybrzeże Reymonta – miejsce postojowe do każdego mieszkania będzie gratis. Co ważne najbliższe targi będą ostatnią edycją targową przed zmianą wysokości wkładu własnego. Od przyszłego roku wkład własny do kredytów wyniesie 15%, zamiast dotychczasowych 10%.

Jak mówi Piotr Wiak, Wiceprezes Zarządu ds. handlowych, Rafin: „Jesteśmy zaangażowani w szeroką gamę projektów, obejmujących powierzchnie komercyjne i mieszkaniowe. Dobra kondycja rynku mieszkaniowego zachęca nas do poszerzenia portfela nieruchomości, który zaprezentujemy w czasie najbliższych targów. Klienci będą mogli zapoznać się m.in. z inwestycją zlokalizowaną niemal w centrum miasta – Kępą Mieszczańską, gdzie właśnie uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie. Kępie przywrócona zostanie jej dawna świetność. W najbliższym otoczeniu osiedla planowane są także parki i bulwary nad Odrą, które powstaną na niemal 4 hektarach terenów zielonych”.

I dodaje: „Liczba mieszkań wprowadzanych do sprzedaży jest obecnie zbliżona do liczby mieszkań sprzedanych, co oznacza, że popyt jest wysoki. Rośnie również ilość mieszkań sprzedanych, przy jednoczesnym spadku liczby zaciąganych kredytów. Oznacza to, że mieszkania, szczególnie te blisko centrum miasta, coraz częściej kupowane są za gotówkę nie tylko na cele mieszkaniowe, ale również jako bezpieczna inwestycja kapitału”.

Targi Nieruchomości Na Swoim, organizowane są przez firmę Group 4 Events. Najbliższa edycja targów odbędzie się w Hali Orbita. Będzie to druga edycja targów tej firmy w br. i ostatnia szósta edycja targowa w tym roku.