[Wrocław] Promocje, rabaty na mieszkania i porady ekspertów na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIEfot. Kajtman

[Wrocław] Promocje, rabaty na mieszkania i porady ekspertów na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Odbywające się w najbliższy weekend na Stadionie Wrocław targi będą okazją do zapoznania się z pełną ofertą lokalnych deweloperów, zdobyć informacje o najnowszych inwestycjach, a także pogłębić wiedzę na temat procesu zakupu własnego mieszkania. Uczestnikom wydarzenia zostaną również przedstawione zniżki i promocje przygotowane przez wystawców. W targach weźmie udział dwanaście firm należących do wrocławskiego Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
4 i 5 lutego w stolicy Dolnego Śląska odbędą się targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, podczas których odwiedzający będą mogli w jednym miejscu i czasie porównać oferty lokalnych deweloperów. Wizyta na targach pozwoli na szczegółowe zapoznanie się z ofertą mieszkaniową oraz inwestycjami powstającymi we Wrocławiu i okolicach. Targi są idealnym miejscem dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania lub domu, a także okazją do zdobycia cennej wiedzy na temat rynku nieruchomości.
Zniżki, promocje i rabaty deweloperów PZFDPodczas targów swoje inwestycje zaprezentuje dwanaście firm zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich. Przy ich stoiskach każdy zwiedzający będzie mógł zdobyć szczegółowe informacje na temat oferty wystawców. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania będą mogły zapoznać się z opisami inwestycji, rzutami lokali, dowiedzieć się więcej na temat wykończenia nieruchomości, a nawet zwiedzić przyszłe mieszkanie podczas spaceru w wirtualnej rzeczywistości.
W związku z targami deweloperzy przygotowali dla zwiedzających także specjalne oferty. Uczestnicy wydarzenia będą mogli liczyć m.in. na niższe ceny mieszkań, rabaty na miejsca parkingowe czy dodatkowe bonusy. Ponadto, podczas dwudniowych targów, zwiedzający będą mogli liczyć na pomoc i porady dekoratorów, architektów czy doradców kredytowych.
Deweloperzy Polskiego Związku Firm Deweloperskich, których stanowiska podczas targów mieszkaniowych będzie można odwiedzi, to: Archicom (S43), Arkop (S63), Blockpol (S10), Dom Developer (S51), Inkom (S6), mLocum (S40), Osiedle Malownicze (S53), PCG (S66), Rafin (S61), Temar (S46), Vantage Development (S1), WPBM "Mój Dom" (S4).
Eksperci doradzą, jak kupić mieszkaniePodczas targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbywać będą się też wydarzenia z udziałem specjalistów, których wiedza pomoże w podjęciu decyzji o tym jak – i jakie – mieszkanie kupi. Przez dwa dni prowadzone będą bogate merytorycznie wykłady dotykające zagadnień takich jak: kredyt hipoteczny, architektura wnętrz, proces odbioru mieszkania czy inwestowanie w nieruchomości. Podczas wydarzenia funkcjonować będzie również Centrum Bezpłatnych Porad, gdzie będzie można zasięgnąć wiedzy na tematy związane z finansami, prawem lub wyceną nieruchomości. Zwiedzający będą mieć również okazję do spotkania z pośrednikami kredytowymi, wynegocjowania minimalnej prowizji i dowiedzenia się więcej o warunkach kredytu.
fot. Kajtman
Organizowane przez Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędą się we Wrocławiu w weekend 4 i 5 lutego, na Stadionie Wrocław przy alei Śląskiej 1, w godzinach 10.00-17.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zwiedzającym przysługuje bezpłatny parking. Na terenie targów działać będzie kącik dla dzieci. Więcej informacji na temat wystawców, harmonogramu wydarzenia i biletów na stronie targimieszkaniowe.pl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Hotel Reymont w Łodzi zmieni się w butikowy Aiden by Best Western [WIZUALIZACJE]
Hotel Reymont położony jest w centrum Łodzi, przy ul. Legionów 81, w pobliżu Manufaktury - jednej z...
Ericsson zwiększy zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Krakowie i Łodzi
Szwedzki koncern Ericsson zwiększa zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Polsce, które zn...
NOYEN rozbudowuje swoją fabrykę w Lublinie i zwiększa produkcję
W najbliższych dniach rozpocznie się rozbudowa infrastruktury firmy NOYEN znajdującej się w Lublinie...
Chiński gigant inwestuje pod Wrocławiem
Chiński gigant z branży EMS zainwestuje 100 mln zł w rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego na ter...
Tunel w ciągu Południowej Obwodnicy Warszawy gotowy. Kiedy nim pojedziemy? [FILM]
Roboty budowlane na ursynowskim odcinku drogi ekspresowej S2 węzeł Puławska - węzeł Warszawa Wilanów...
White Stone planuje wielką inwestycję na warszawskich Bielanach
Grupa White Stone zakupiła drugą część gruntów na Bielanach w sąsiedztwie Huty Warszawa, przy stacji...
Pierwsze symptomy ożywienia na wrocławskim rynku biurowym po II kwartale 2021 r.
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield podsumowała pierwsze półrocze 2021 roku na wrocław...
W Warszawie trwa budowa Varso Tower, najwyższego budynku w UE [FILM + ZDJĘCIA]
W centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 73 trwa budowa Varso Tower, najwyższego budynku w Unii Europej...
Rosyjscy miliarderzy zainwestują kolejne miliony euro w budowę następnej fabryki na Dolnym Śląsku
Rosyjscy miliarderzy, właściciele koncernu Technonicol Corporation, największego w Rosji i Euro...
80 milionów euro i ponad 1000 miejsc pracy. Hiszpański Persan inwestuje pod Wrocławiem
Kolejna wielka inwestycja produkcyjna pod Wrocławiem. Hiszpańska firma Persan wybuduje we Wróblowica...