Majowe targi nieruchomości w Poznaniu

Majowe targi nieruchomości w Poznaniu

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W sobotę i niedzielę poznaniacy mieli okazję zapoznać się z propozycjami mieszkaniowymi na targach Dom Mieszkanie Wnętrze organizowanych przez Inspiratornię. To już drugie tego typu wydarzenie tej wiosny. Mimo, że liczba wystawców i zwiedzających była mniejsza niż dwa miesiące temu, targi można uznać z udane.


Potencjalni klienci mogli wybierać wśród ofert debiutujących inwestycji, jak i tych na różnym etapie budowy. Nie zabrakło  prezentacji zakończonych projektów, gdzie domy czy mieszkania są gotowe do odbioru. – Podczas targów zaprezentowaliśmy zakończony już I etap inwestycji Nowe Ogrody. Otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie a tym samym mieszkania są gotowe do odbioru. Dla zwiedzających przygotowaliśmy ofertę promocyjną w postaci 5 proc. rabatu na mieszkanie z garażem - mówi Marlena Zapalska ze spółki Proxin Ogrody, inwestora Nowych Ogrodów. 

REKLAMA


Ciekawa formuła targów organizowanych przez Inspiratornie polegała na podzieleniu ofert według potrzeb zwiedzających. Wystawcy swoje stoiska oznaczali ikonami symbolizującymi mieszkania dedykowane dla rodzin z dziećmi, dla osób decydujących się na pierwszą w życiu inwestycję czy objęte programem MdM. – Klienci dopytywali zwłaszcza o nasze nowe oferty, czyli domy szeregowe w ramach rozbudowy II etapu osiedla Rodzinny Zakątek w Błażejewku oraz 55-metrowe lokale mieszkalne z tarasem i ogrodem na os. Słonecznym w Brodowie – mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building. Podjęciu właściwych decyzji sprzyjało także wsparcie merytoryczne. Przez dwa dni targowe odbywały się bezpłatne seminaria branżowe, które cieszyły się sporą popularnością. To tylko potwierdza opinie, że poznański klient jest wymagający i zna trendy rynkowe. Jak zawsze zwiedzający mogli liczyć na promocje. – Dla gości targowych przygotowaliśmy rabaty wynoszące nawet do 30 tys. zł na mieszkaniu – mówi Tomasz Wnuk, prezes zarządu frimy Malta Fountain.


Wśród wystawców nie zabrakło także przedstawicieli innych branż, m.in. agencji nieruchomości, firm doradczych, banków czy firm zajmujących się aranżacją wnętrz. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyły się również prelekcje. Na kolejne tego typu wydarzenie MTP zapraszają we wrześniu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA