Po mieszkanie na MTP

Po mieszkanie na MTP

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Choć pierwsze oznaki wiosny dość nieśmiało pojawiają się za oknem, to jednak Ci, którzy poszukują własnego mieszkania, wiosnę z pewnością znajdą. W weekend 16-17 lutego 2013 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczyna się kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów.

 

Blisko 120 wystawców w jednym miejscu, to nie lada okazja by zapoznać się z ofertą najważniejszych firm deweloperskich budujących domy i mieszkania na terenie Wielkopolski.  W ramach targów deweloperzy przygotowali unikalne oferty, ponadto pojawi się kilka inwestycji prezentowanych po raz pierwszy na MTP.

 

Dlaczego warto udać się na targi?

Oprócz tego, że w jednym miejscu znajdziemy wiele ofert, które w łatwy sposób jesteśmy w stanie porównać, to wystawcy przygotowali specjalne rabaty i unikalne promocje. Kupony rabatowe upoważniające do skorzystania ze zniżek znajdą się między innymi w Przewodniku Targowym. Organizator zapewnił liczne udogodnienia, które ułatwią nam podjęcie decyzji i wybór własnego M.  Jednym z nich jest szczegółowa mapa Poznania z naniesionymi na niej inwestycjami wszystkich wystawców. Znajdą się na niej także numery stoisk, na których można uzyskać szczegółowe informacje na temat prezentowanych inwestycji. To jednak nie wszystko. Targowi goście będą mogli również zapoznać się z ofertą agencji nieruchomości. Ponadto wszyscy Ci, którzy chcą się dowiedzieć jak sfinansować planowany zakup własnego M mogą udać się na stoiska banków i pośredników finansowych. Oczywiście, jak co roku będzie możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych prelekcjach, podczas których wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać specjaliści lokalnego rynku nieruchomości. Każdy ze zwiedzających otrzyma bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych - Poznań i okolice, wiosna 2013”. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie niezbędne informacje aby zakup nieruchomości przebiegł bezpiecznie i szybko.

 

REKLAMA

Co oferują deweloperzy?

Dla zainteresowanych mieszkaniami w Poznaniu, firma Monday Development przygotowała specjalną ofertę promocyjną i niespodzianki czekające na stoisku targowym. – Oferujemy 20 mieszkań w specjalnej cenie targowej z rabatem sięgającym nawet 30 tys. złotych. Wysokość upustu cenowego uzależniona jest od wielkości mieszkania, zaś o możliwości skorzystania z promocji zadecyduje kolejność podpisywania umów deweloperskich.– mówi Iwona Chmielewska, menadżer marketingu Monday Development. Firma oferuje mieszkania na osiedlu Hevelia, jednej z największych obecnie realizowanych inwestycji wielorodzinnych w Poznaniu. Ponadto w ofercie dewelopera są gotowe lokale w Kamienicy Wildeckiej oraz Mieszkania Na Sokoła, w inwestycji położonej nieopodal Parku Sołackiego, której budowa zakończy się w kwietniu br.


Pierwszy raz na Targach Mieszkań i Domów zaprezentowana zostanie nowa oferta UWI Inwestycje na Piątkowie – Osiedle Botanika to inwestycja, która składać się będzie z dwóch budynków wielorodzinnych 4-6 kondygnacyjnych, posadowionych na wspólnej hali garażowej. Jest to pierwszy etap większego założenia urbanistycznego. Zaraz po targach przystępujemy do podpisywania umów rezerwacyjnych z klientami. Planowany czas ukończenia inwestycji to przełom 2014/2015 roku – mówi Daria Miszczyk, dyrektor sprzedaży UWI Inwestycje S.A. Deweloper w swojej ofercie dostępne ma również mieszkania gotowe do odbioru w zrealizowanych już inwestycjach Malta Nowa i Batory II.


Poszukujący podmiejskiej lokalizacji powinni zapoznać się z ofertą firm Skaalnd. – Wszystkim, którzy już niebawem chcą wyprowadzić się za miasto, oferujemy mieszkania na Osiedlu Świerkowa Polana w Robakowie. Dostępne są tam ostatnie lokale z przewidzianego do oddania w czerwcu etapu, oraz mieszkania typu A, których budowę rozpoczynamy wiosną tego roku – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland. – Ponadto w ramach promocji targowej oferujemy naszym klientom kupon, uprawniający do otrzymania od nas porady architekta wraz z indywidualnym projektem łazienki – dodaje. Prócz niniejszej lokalizacji w ofercie dewelopera znajdują się również domy szeregowe na osiedlu Nowe Koninko.

 

Targi Mieszkań i Domów odbywają się w hali nr 3 MTP i otwarte są dla zwiedzających w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00 – 17.00. Sponsorem Głównym imprezy jest firma Family House; sponsorami są również Ataner oraz PBG Erigo. Patronat honorowy nad imprezą objęły m.in. Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, a także Miasto Poznań.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA