DODAJ

Salon sprzdaży Lokum da Vinci przeniesiony do budynku C

Mieszkania i domy / Wrocław
Salon sprzdaży Lokum da
these_eyes
2014-07-06 20:18:12

Całkiem niedawno na osiedlu Lokum da Vinci we Wrocławiu zostały oddane do użytku mieszkania w budynkach A, B oraz C. To właśnie do tego ostatniego, znajdującego się przy ul. Bajana, zostało przeniesione nowe biuro sprzedaży inwestycji oraz salon Lokum pod klucz.


 


W ramach pierwszego etapu inwestycji zostały oddane do użytku 223 mieszkania. Kolejny etap to 115 mieszkań w budynkach J i K. Będą dostępne w drugim kwartale 2015 r. Pod koniec III kwartału 2015 r. ma się zakończyć budowa całej inwestycji, powstaną budynki H i I, a na całym osiedlu docelowo znajdzie się 720 mieszkań.


 


W jaki sposób można lepiej zapoznać się z tak szeroką ofertą? Rozwiązanie jest bardzo proste. Tak jak zostało to wspomniane w pierwszym akapicie, salon sprzedaży osiedla Lokum da Vinci został niedawno przeniesiony do nowego miejsca – budynku C. Dzięki temu potencjalni klienci znajdą się bliżej całej inwestycji i na bieżąco będą mieli okazje oglądać postępy prac.


 


Razem z salonem sprzedaży inwestycji, w tym samym budynku, będzie się mieścił salon sprzedaży Lokum pod klucz.


 


Na czym polega ten program? Jak czytamy na stronie Lokum Deweloper jest on dedykowany wszystkim tym, którzy, już kupili mieszkanie i chcą wprowadzić się do gotowego lokalu bez konieczności przejmowania się żmudnym procesem urządzania i wykańczania wnętrz. Nad przygotowaniem projektów czuwać będzie zespól profesjonalistów – architektów wnętrz oraz inżynierów budowlanych.


 


Do wyboru w programie są dwa standardy wykończenia: etiuda – stworzenie wnętrza opartego na sprawdzonych sposobach projektowych i odpowiednich rozwiązaniach materiałowych, sonata – mieszkanie uzyska charakter bardziej indywidualny i będzie miało swój własny oryginalny klimat i charakter.


 


W programie gwarantowana jest tez roczna rękojmia na wszystkie wykonane prace i zastosowane materiały. W ramach programu istnieje również możliwość ubezpieczenia mieszkania.


 


Na terenie inwestycji, znajdują się również pokazowe lokale, oddane w standardzie Lokum pod klucz. Dzięki nim klient będzie w stanie lepiej zapoznać się z możliwościami oferowanymi w programie. W ramach Lokum da Vinci możemy zobaczyć wzorcowe lokale o powierzchniach: 59,27 m2, 43,73 m2, 63,29 m2 oraz 45,27 m2.


 


Salon sprzedaży mieszkań Lokum Da Vinci oraz Salon Lokum pod Klucz są otwarte od wtorku do piątku w godzinach 9-18 oraz w poniedziałki od 11-18.