DODAJ

Sam dyktujesz cenę loftu. Wielka licytacja w Nowej Papierni

Mieszkania i domy / Wrocław
Sam dyktujesz cenę loftu.
Kajtman
2014-12-05 16:21:07

Już jutro pod młotek pójdzie autentyczny wrocławski loft. To jedyna okazja, żeby kupić oryginalne mieszkanie w dużo niższej niż regularna cenie. Zaoszczędzić można ponad 70 tys. zł! Nietypową aukcję zorganizowała Nowa Papiernia.


 


Deweloperzy przyzwyczaili klientów do różnych form sprzedaży nowych mieszkań, ale aukcje raczej się nie zdarzają. Nowa Papiernia, mini osiedle loftowe na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu, poszła jeszcze dalej. Postanowiła wystawić na aukcji autentyczny loft w budynku po XIX-wiecznej fabryce papieru i pozwolić mieszkańcom między sobą „negocjować” cenę.


 


– Takiej licytacji jeszcze we Wrocławiu nie było. To jedyna okazja, żeby kupić mieszkanie w industrialnym klimacie za tyle, ile sami jesteśmy gotowi dać – mówi Ewa Piechota, marketing manager Nowej Papierni. – Realizacja loftów zakończy się na przełomie 2014 i 2015 roku. To więc ostatnia szansa, żeby kupić loft w tak atrakcyjnej cenie, tuż przed zakończeniem inwestycji.


 


Wybrany loft:  • znajduje się na drugim piętrze budynku A

  • ma 47 mkw. powierzchni

  • balkon powiększa go o kolejne 7 mkw.

  • w projekcie podzielony na kuchnię łazienkę i dobrze doświetloną przestrzeń mieszkalną (salon i część sypialna) – ale można oczywiście zaproponować własny układ


 


Aukcja rozpocznie się w sobotę 6 grudnia o godz. 10.00 w licytowanym lofcie – A225.  • cena wywoławcza wynosi 344 tys. zł – 7340 zł za mkw.

  • ceny innych loftów wahają się od 8,5 do 9 tys. zł za mkw.

  • licytowany loft kosztował pierwotnie 415 tys. zł – aż 71 tys. zł więcej niż obecna cena wywoławcza

  • kwota postąpienia w licytacji będzie wynosiła tysiąc złotych

  • zwycięzca będzie mógł bezpłatnie skorzystać z usług dekoratora wnętrz


 


W dniu aukcji – sobota 6 grudnia – będzie można oglądać licytowany loft, a także designerskie mieszkania New Line, realizowane również przez Nową Papiernię. Deweloper zaprasza wszystkich chętnych od godz. 9.00.


 


W budynkach Nowej Papierni działały kiedyś Wrocławskie Zakłady Papiernicze. Wcześniej, od 1889 roku, istniała tu duża, renomowana fabryka papieru Richarda Chutscha – Mechanische Papierwaren Fabrik.