DODAJ

Słoneczne Stabłowice, czyli komfort za rozsądną cenę

Mieszkania i domy / Wrocław
Słoneczne Stabłowice, czyli komfort
Meredith
2015-01-15 20:35:30

Własne centrum rekreacji, całodobowa ochrona, a także polana i plaża tuż na rzeką, ryneczek i liczne trasy spacerowe – to tylko kilka z licznych udogodnień, jakie oferuje swoim mieszkańcom położone tuż nad Bystrzycą osiedle Słoneczne Stabłowice. A to wszystko za niespełna 5 tysięcy złotych za metr kwadratowy!


 


Stabłowice to jedno z najszybciej rozwijających się w ostatnich latach wrocławskich osiedli. A wśród nowo powstających inwestycji mieszkaniowych najbardziej wyróżniają się Słoneczne Stabłowice, budowane przez czołowego dewelopera na lokalnym rynku – firmę Archicom.


 


Co dokładnie wyróżnia to położone tuż nad Bystrzycą osiedle? Przede wszystkim najbogatsze w tym rejonie miasta zagospodarowanie części wspólnych. Na mieszkańców już wkrótce będzie tam bowiem czekać własne centrum rekreacji, liczne szlaki spacerowe nad rzeką, ryneczek czy miejsca do grillowania.


 


– Słonecznego klimatu dopełni kameralna plaża i polana do popołudniowego leniuchowania. Będzie można odetchnąć z przyjaciółmi na kawie albo zregenerować siły we własnym fitness, podczas gdy najmłodsi znajdą swój kolorowy świat na rozległym placu zabaw – zapewniają przedstawiciele dewelopera.


 


Komfort za rozsądną cenę


Pierwszy etap osiedla właśnie otrzymał pozwolenie na użytkowanie, a o powodzeniu tej inwestycji najlepiej świadczy fakt, że ponad 100 ze 120 mieszkań znalazło swoich właścicieli jeszcze na etapie budowy. Sporym zainteresowaniem cieszy się też kolejna część Słonecznych Stabłowic, oddalona o 200 metrów od głównej ulicy.


 


Unikatowa jest też lokalizacja osiedla. Z jednej strony pozwala złapać oddech i odpocząć od zgiełku wielkiego miasta, z drugiej – gwarantuje świetne połączenie z centrum za sprawą trzech przebiegających w pobliżu arterii komunikacyjnych (Autostradowa Obwodnica Wrocławia, a także ulice Legnicka i Pilczycka), gęstej sieci ścieżek rowerowych i przystanku komunikacji miejskiej, na którym zatrzymują się cztery linie autobusowe.


 


Ważna jest też pełna infrastruktura, niezbędna do komfortowego życia, czyli m.in. pobliskie przedszkola i szkoły, sklepy czy przychodnie.


 


A przede wszystkim to wszystko można mieć za naprawdę niewygórowaną cenę – dwupokojowe mieszkanie kupimy już od 175 tysięcy złotych, a trzypokojowe – od 240 tysięcy złotych. Niebagatelne znaczenie ma też fakt, że inwestycja jest prowadzona w oparciu o rachunek zastrzeżony ESCROW, co oznacza, że pieniądze klientów są w pełni zabezpieczone przez bank.


 


No i kolejny atut – lokale na Słonecznych Stabłowicach objęte są rządowym programem „Mieszkanie dla Młodych”, co zdecydowanie ułatwia kupno własnego „M” u progu dorosłości.


 


Jakby tego było mało, doradcy dewelopera w ciągu jednego spotkania pomogą wybrać najlepsze mieszkanie oraz zweryfikować zakup z bieżącą ofertą kredytową. Całość procesu zakupowego potrwa zaś zaledwie kilka dni.