ToTu! znajdziesz swoje cztery kąty

ToTu! znajdziesz swoje cztery kąty

Wrocław
REKLAMA

Kompromis pomiędzy własnym domem z kawałkiem zieleni a niewielką powierzchnią konieczną do jego zagospodarowania może zostać osiągnięty w naprawdę prosty sposób. Willa ToTu na wrocławskim Ratyniu to dobry przykład tego typu inwestycji: kameralnej, funkcjonalnej i z dogodnym dostępem do wszystkich atrakcji, jakie oferuje miasto.

Osiedle położone przy ulicy Gromadzkiej we Wrocławiu składa się z 27 domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni od 73 do 83 metrów kwadratowych. Budynki posiadają ustalony projekt parteru oraz trzy warianty układu piętra do wyboru - w zależności od upodobań i potrzeb przyszłych mieszkańców. Co więcej, istnieje możliwość przeprojektowania na wolnostojący dom jednorodzinny - to w przypadku zakupu dwóch bliźniaczych segmentów. Każde mieszkanie ma taras, miejsce postojowe i ogródek. Dojazd do każdego domku prowadzi brukowaną drogą osiedlową.

Okolice Willi ToTu to zielona dzielnica na obrzeżach Wrocławia, gwarantująca doskonałe warunki dla relaksu, jak i aktywności na świeżym powietrzu. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się Las Ratyński, leżący w obrębie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Rozległe tereny zielone, świeże powietrze i położenie z dala od wielkomiejskiego zgiełku czynią z inwestycji doskonałe miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi, a także wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoki komfort życia za rozsądną cenę. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, obowiązującym dla bliższej i dalszej okolicy Willi ToTu, sąsiednia zabudowa może być tylko mieszkaniowa i w przeważającej części jednorodzinna. A na południe od Willi ToTu, w odległości kilkuset metrów, planowane są dalsze zalesienia. Będzie jeszcze więcej świeżego powietrza. Na terenie osiedla i ich goście korzystać będą z placu zabaw i rekreacji.


W odległości ok. 100 metrów od wjazdu na teren osiedla znajduje się przystanek autobusowy linii 917, której trasa wiedzie z podwrocławskiego Gałowa do Wrocławia-Leśnicy. Czas przejazdu z Willi ToTu na pl. Jana Pawła II to 45 minut: autobus 917 do Leśnicy (8 minut) i tramwaj 20 z Leśnicy do pl. Jana Pawła II (30 minut) (zgodnie z dostępnymi rozkładami jazdy). Czyli np. ruszamy z przystanku przy Willi ToTu o godzinie 6:49 i o 7:34 jesteśmy w centrum.

Wkrótce łatwiej będzie dojechać do i z Willi ToTu samochodem, dzięki obwodnicy Leśnicy. W tym roku rozstrzygnięty ma zostać przetarg wykonawczy, a obwodnica poprowadzi od Leśnicy do autostradowego węzła na Muchoborze Wielkim. Dzięki tej inwestycji w Willi ToTu będzie nadal zacisznie, a dojazd na południe (i do centrum) miasta o wiele łatwiejszy.

REKLAMAPo drobne zakupy można wybrać się spacerem do sklepu wielobranżowego przy ulicy Szkolnej, w odległości 800 metrów od Willi ToTu. Sklep typu dyskont (bardzo popularnej sieci :-)) jest w odległości 3,3 km. Zgodnie z planami oświatowymi i rejonizacją, "nasza" szkoła podstawowa mieści się przy ulicy Krępickiej, w odległości 4000 metrów od Willi ToTu, jest to SP51. Gimnazjum jest przy ulicy Eluarda, w odległości 4,1 km, jest to Gimnazjum nr 12. Przedszkole nr 66 jest przy ulicy Łącznej, odległość od Willi ToTu 4,1 km, żłobek i przedszkole nr 3 są w odległości 4000 m, przy ulicy Wolskiej.

Twórcą projektu Willi ToTu jest architekt Marcin Wolanin, GRAFICOM Architektura. Willa ToTu zwycięża w kategorii domy jednorodzinne plebiscytu środowiskowego "Dom, w którym chciałbym mieszkać 2012".

Mieszkania w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Willa ToTu objęte są programem Rodzina na Swoim i dostępne w cenie już 320 tysięcy złotych. Planowany termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2013.

Autor: red

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA