INKOM S.A.: 16 czerwca piknik balonowy i dzień otwarty Willi ToTu!

INKOM S.A.: 16 czerwca piknik balonowy i dzień otwarty Willi ToTu!

Wrocław
REKLAMA

Loty balonowe, nauka zasad nordic walking i gry w boules oraz warsztaty dla dzieci – to tylko niektóre z atrakcji pikniku balonowego, który odbędzie się 16 czerwca na terenie wrocławskiego osiedla Willa ToTu, w ramach dnia otwartego inwestycji.

 

Główną atrakcją pikniku będą bezpłatne loty balonem nad Parkiem Krajobrazowym Dolina Bystrzycy, który sąsiaduje z osiedlem. W trakcie imprezy INKOM S.A. zaprezentuje po raz pierwszy gotowy dom pokazowy, a wszystkie osoby zainteresowane zamieszkaniem w Willi ToTu, będą mogły zobaczyć inwestycję także od środka.

 

W programie pikniku zaplanowano m.in. warsztaty nordic walking, połączone z wycieczką do pobliskiego Parku Krajobrazowego i turniej gry w boules z nagrodami. Na terenie imprezy powstanie także strefa odpoczynku – z grillem, namiotami, parasolami i leżakami. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych uczestników pikniku – dzieci, pod okiem instruktorów, nauczą się m.in. jak budować i puszczać latawce.

REKLAMA

 

Plenerowy i otwarty dla wszystkich wrocławian Piknik Balonowy ToTu odbędzie się 16 czerwca przy ul. Gromadzkiej we Wrocławiu – na terenie osiedla Willa ToTu (tuż obok Lasu Ratyńskiego). Początek imprezy o godz. 12:00.

 

Willa ToTu to osiedle 27 domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, powstające na wrocławskim Ratyniu. Każde z mieszkań można dostosować do potrzeb nabywców wg przygotowanych przez dewelopera projektów (ustalony projekt parteru oraz trzy wersje układu piętra do wyboru). Lokale (o powierzchni od 73 do 83 mkw.) będą miały własne ogródki i miejsca parkingowe, a na terenie inwestycji powstanie plac zabaw i plac do gry w boules. Osiedle zaprojektował Marcin Wolanin z pracowni Graficom Architektura. Budowa Willi ToTu zakończy się w IV kwartale 2013 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA