Krzyki: Koniec budowy Wojszyckiej Enklawy III

Krzyki: Koniec budowy Wojszyckiej Enklawy III

Wrocław
REKLAMA

Inkom S.A. zakończył budowę trzeciego etapu osiedla Wojszycka Enklawa. Deweloper złożył już wniosek o pozwolenie na użytkowanie budynku. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do własnych mieszkań w lutym.

 

Budowa Wojszyckiej enklawy III rozpoczęła się we wrześniu 2011 roku. W kameralnym trzypiętrowym budynku przy ulicy Smardzowskiej powstały 32 mieszkania (1, 2 i 3 pokojowe) o powierzchni od 29 do 60 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale na parterze mają własne ogródki. Na najwyższej kondygnacji znalazły się mieszkania dwupoziomowe z antresolą. Budynek ma wewnętrzny podziemny garaż na 38 miejsc parkingowych (z którego do części mieszkalnej można dostać się windą) oraz kilkanaście komórek gospodarczych. Ogrzewanie zapewnia lokalna kotłownia gazowa. Wokół inwestycji przewidziano miejsce na plac zabaw dla dzieci oraz niewielki zielony skwer dla mieszkańców.

 

REKLAMA

W sprzedaży pozostały jedynie dwa mieszkania – jedno o powierzchni 39, drugie 60 metrów kwadratowych. Pozostałe trzydzieści znalazło nabywców jeszcze na etapie realizacji inwestycji.

 

Wojszycka Enklawa III to ostatni etap rozbudowy osiedla, którego realizacja rozpoczęła się w roku 2007. W ramach całego przedsięwzięcia inwestycyjnego wybudowano w sumie 135 mieszkań. Pod koniec 2013 roku Inkom S.A. zakończy realizację kolejnej inwestycji mieszkaniowej – Willi ToTu przy ulicy Gromadzkiej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA