Osiedle Centauris gotowe niemal w połowie

Osiedle Centauris gotowe niemal w połowie

Wrocław
REKLAMA

W połowie lutego osiągnięto stan surowy otwarty jednej z faz II etapu budowy osiedla Centauris, powstającego u zbiegu ulic Działkowej i Wiktora Brossa we Wrocławiu. Odbiór 110 mieszkań rozpocznie się w III kwartale tego roku.


Inwestycja realizowana wspólnie przez Vantage Development SA i BNM wystartowała w marcu 2010 roku. W ramach pierwszego etapu budowy osiedla jesienią 2011 roku oddano do użytku trzy budynki mieszczące łącznie 115 mieszkań oraz 1000 m kw. powierzchni przeznaczonej pod punkty handlowo-usługowe. W ofercie dostępny jest jeszcze jeden, 4-pokojowy (z możliwością wydzielenia 5 pokoju) penthouse o powierzchni ponad 158 m kw. oraz jedno mieszkanie 3-pokojowe i cztery lokale 4-pokojowe, mające od 93 do prawie 122 m kw. powierzchni. Każdy posiada balkon.

 

Realizowany obecnie drugi etap osiedla w pobliżu Parku Skowroniego we wrocławskiej dzielnicy Krzyki-Borek osiągnął właśnie stan surowy otwarty, a pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do nowych lokali między lipcem a wrześniem tego roku. W tej fazie budowy powstaje 110 mieszkań o powierzchni od 28 do 97 m kw. powierzchni. W siedmiopiętrowym budynku znajdą się zarówno kawalerki, lokale 2-, 3- i 4-osobowe oraz przestronne 5-pokojowe mieszkania. Lokale wyposażone są w balkon lub taras.

 

REKLAMA

- Projekt Centauris, w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, stanowi połączenie mieszkań i apartamentów osiągających nawet 3 metry wysokości, co w połączeniu z dużymi oknami i przestronnymi tarasami daje wyjątkowe poczucie komfortu. Wszystkie budynki wyposażone są w cichobieżne windy z poziomu garażu podziemnego, który będzie miał dwa poziomy i 133 miejsca postojowe – podkreśla Edward Laufer, prezes zarządu Vantage Development.

 

Generalnym wykonawcą drugiego etapu osiedla jest Kajima Poland.

 

Docelowo osiedle Centauris ma składać się z 13 budynków mieszczących 450 mieszkań.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA