Wygodne mieszkania na Nowym Gaju już w sprzedaży

Wygodne mieszkania na Nowym Gaju już w sprzedaży

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Nowa inwestycja Vantage Development to dwa nowoczesne, sześciokondygnacyjne budynki z dużym garażem podziemnym. Minimalistyczne na zewnątrz i maksymalnie funkcjonalne wewnątrz budynki charakteryzuje ciekawa, kubistyczna elewacja. 293 jasne, wygodne mieszkania o powierzchniach od 34 do 99 m2 – zostaną wybudowane w dwóch etapach. Oddanie do użytku I etapu deweloper zaplanował na III kwartał 2017 r.
Nowy Gaj powstaje przy ulicy Żegiestowskiej, w pobliżu ulicy Borowskiej – jednej z głównych arterii Wrocławia. Doskonała lokalizacja nowej inwestycji zapewnia szybki dojazd do dworca autobusowego i Dworca Głównego PKP oraz łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Mieszkańcy Nowego Gaju w pobliżu swoich mieszkań będą mieli liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, żłobki, przedszkola oraz szkoły, przychodnie i sklepy (Lidl, Kaufland, Carrefour, Biedronka). W podziemnym garażu zaplanowano miejsca postojowe dla wszystkich mieszkańców.
Od początku naszej działalności realizujemy projekty w atrakcyjnych, dobrze postrzeganych i poszukiwanych lokalizacjach zarówno we Wrocławiu jak i w Warszawie – mówi Edward Laufer, Prezes Zarządu Vantage Development SA. Zdaniem Prezesa Laufera z tego właśnie powodu część mieszkań kupują klienci Vantage w celach inwestycyjnych z zamiarem późniejszego ich wynajmowania. – Nowy Gaj, doskonale skomunikowany z centrum miasta oraz bogaty w rozbudowaną infrastrukturę, która zaspokaja wszystkie codzienne potrzeby mieszkańców, z pewnością szybko stanie się nowym centrum życia dla tych, którzy zdecydują się tutaj zamieszkać – dodaje Edward Laufer.
W dwóch budynkach zaprojektowaliśmy wygodne, funkcjonalne, starannie wykończone mieszkania. Każde z mieszkań będzie posiadało balkon a mieszkania na parterze ogródki z tarasami. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie i pomieszczenia na rowery. Budynki zostaną częściowo ogrodzone a ponadto będą chronione i monitorowane – mówi Joanna Kubiak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Vantage Development SA.
Poza doskonałą lokalizacją atutem Nowego Gaju jest bliskość klubów fitness, wrocławskiego Aquaparku oraz klimatycznego Parku Skowroniego. Alejki spacerowe, starodrzew i ogromne połacie trawników w tym 25 ha parku stanowią doskonałe miejsce do spacerów, porannego biegania czy wieczornych ćwiczeń.  
W pełni zagospodarowane otoczenie, gotowe drogi osiedlowe oraz duża ilość terenów rekreacyjnych ze ścieżkami spacerowymi i rowerowymi to dodatkowe walory Nowego Gaju.
Młodzi rodzice oraz seniorzy docenią fakt, że zaledwie w odległości ok. 900 m znajduje się doskonale wyposażony, z pełną bazą zabiegowo-leczniczą Akademicki Szpital Kliniczny wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego.
Mieszkania z I etapu Nowego Gaju już są w sprzedaży.

Nowy Gaj w pigułce:

REKLAMA
Inwestor: Vantage Development SA
Lokalizacja: Żegiestowska (Krzyki – Gaj)
Ilość mieszkań w I etapie: 131
Ilość mieszkań w II etapie: 162
Powierzchnie mieszkań: od 34 do 99 m2
Ceny za metr: od 5600 zł
Standard mieszkań: deweloperski
Rozpoczęcie budowy: I kwartał 2016 r.
Zakończenie budowy: III kwartał 2017 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz