[Wrocław] Vantage Development buduje na Nowych Żernikach

[Wrocław] Vantage Development buduje na Nowych Żernikach

REKLAMA
Ruszyła budowa dwóch 5-kondygnacyjnych budynków na 60 mieszkań. Kameralna inwestycja Vantage Development powstaje w ramach wzorcowego osiedla WUWA2, które deweloper realizuje przy współpracy z miastem Wrocław.
To kolejna z naszych wrocławskich inwestycji po Promenadach Wrocławskich, Centaurisie, Nowym Gaju i Patio House, ale pierwsza realizowana w kooperacji z Miastem – mówi Edward Laufer Prezes Zarządu Vantage Development SA. – Nowe Żerniki to dla nas ciekawe i prestiżowe przedsięwzięcie w ramach, którego miasto przygotowuje pełną infrastrukturę a my budujemy. Dzięki temu nasi klienci w momencie, gdy wprowadzają się do mieszkania mają do swojej dyspozycji nowe drogi, tereny zielone i obiekty użyteczności publicznej, czyli wszystko to, czego potrzebują w codziennym życiu. Liczę na to, że ten projekt wyznaczy pewien standard postępowania w przyszłości – dodaje Edward Laufer.
W ofercie Vantage Development są lokale o zróżnicowanym metrażu od 47 do 64 m kw. Wszystkie z nich będą miały prawie sześciometrowe balkony a mieszkania na parterze klimatyczne, 50-metrowe ogródki. Intymność i kameralny klimat zapewni mieszkańcom ażurowa pergola, która oddzieli wewnętrzny dziedziniec budynku od ulicy.
Uroku dodadzą szlachetne odmiany śliw, które zostaną posadzone na częściach wspólnych, pomiędzy budynkami. W podziemnym garażu przewidziano miejsca postojowe dla wszystkich mieszkańców.
Nowe Żerniki odwołują się do idei wystawy WuWa, która została zorganizowana we Wrocławiu w 1929 r., dlatego są nazywane WuWa2. Przedwojenna WuWa była wystawą w ramach, której zostało zbudowanych w Europie sześć wzorcowych osiedli. Nowoczesne, odważne, wybiegające w przyszłość wizje rozwiązań architektonicznych, które uwzględniały rozrastanie się miast oraz oczekiwania ich mieszkańców – miały wpływ na rozwój architektury ubiegłego stulecia

Nowe Żerniki w pigułce:

Inwestor: Vantage Development SA
Generalny wykonawca: TOM INSTAL
Projekt: Pracownia Projektowa Maćków i Pracownia Projektowa Forum-Architekci
Lokalizacja: Nowe Żerniki
Ilość mieszkań w I etapie: 60
Ceny za metr: 5320-5635 zł
Standard mieszkań: deweloperski, na życzenie klientów: wykończenie pod klucz
Rozpoczęcie budowy: kwiecień 2016 r.
Zakończenie budowy: I kwartał 2017 r.
Przekazania mieszkań: przełom II i III kw. 2017 r.

Salony sprzedaży:

ul. Zakładowa 13E, tel. 510 013 342
ul. Ślężna 116A 71 78 09 105/106

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA