DODAJ

Wrocław: HENDI najemcą w Parku Galaktyka we Wrocławiu

Handel / Wrocław
Wrocław: HENDI najemcą w
Orzech
2018-10-11 22:44:23
Marka HENDI, oferująca profesjonalny sprzęt gastronomiczny, wynajęła ponad 500 mkw. w Parku Galaktyka, obiekcie zlokalizowanym w centrum dzielnicy Krzyki, oferującym powierzchnie handlowo-biurowe. Wśród najemców Galaktyki znajdują się m.in. Fitness24Seven i Grupa OpsTalent.

HENDI Polska jest częścią międzynarodowej Grupy HENDI zajmującej się od ponad 80 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem dla gastronomii w całej Europie, między innymi w Grecji, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Austrii czy Holandii. W Polsce działają obecnie 4 sklepy stacjonarne firmy, a lokal w Parku Galaktyka będzie 5 placówką. HENDI oferuje ponad 3000 artykułów dostępnych od ręki. Klienci to nie tylko odbiorcy instytucjonalni, sektor HoReCa – hotele, restauracje, catering ale również indywidualni pasjonaci gotowania.

Park handlowy Galaktyka złożony jest z dwóch budynków i dysponuje ponad 5000 mkw. powierzchni najmu. Został uruchomiony pod koniec 2014 roku, a od 2016 roku jego właścicielem jest firma Napollo. Galaktyka usytuowana jest w centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, przy ul. Ślężnej 130-134.

Źródło: materiały prasowe