Wrocławski Park Handlowy Galaktyka z nowymi najemcamifot. alsen strasse 67

Wrocławski Park Handlowy Galaktyka z nowymi najemcami

Orzech
Orzech
Park Handlowy Galaktyka
adresWrocław, Ślężna 130-134
inwestorNapollo
projektantQ2Studio
REKLAMA
W Parku Handlowy Galaktyka we Wrocławiu powstanie piąty w Polsce sklep sieci Hendi sprzedającej sprzęt gastronomiczny. W budynku będzie także działał punkt nadań i odbiorów paczek firmy DPD Polska.
Nowy sklep zajmie 500 mkw. Hendi Polska jest częścią międzynarodowej grupy Hendi zajmującej się od ponad 80 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem dla gastronomii w Europie. Klienci to nie tylko odbiorcy instytucjonalni, sektor HoReCa – hotele, restauracje, catering, ale również indywidualni pasjonaci gotowania.
W Parku Galaktyka uruchomiony zostanie także oddział miejski firmy DPD Polska, który różni się od standardowych placówek DPD Pickup większym zakresem procesów operacyjnych oraz wyższym standardem wystroju wnętrz. W oddziałach miejskich można nadać i odebrać paczkę. Oferta obejmuje także wiele usług dodatkowych, w tym ubezpieczenie przesyłki, wysyłkę za granicę czy usługę za pobraniem.
REKLAMA
Powierzchnia komercyjna Galaktyki jest tak zaprojektowana, aby ją łatwo zaadaptować na różne potrzeby biznesowe. Dodatkowym atutem jest wygodny parking przed budynkiem oraz dogodny dojazd do obiektu środkami komunikacji miejskiej z przystankami bezpośrednio przed Galaktyką – mówi Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji w Napollo.
Park Handlowy Galaktyka składa się z dwóch budynków i ma ponad 5 tys. mkw. powierzchni najmu. Został otwarty pod koniec 2014 roku, a od 2016 roku jego właścicielem jest Napollo.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA