DODAJ

Szukasz dużego mieszkania w zielonej okolicy? Jest w czym wybierać!

Artykuł sponsorowany
Wrocław
Szukasz dużego mieszkania w
Tomasz Matejuk
2016-11-14 16:07:36
Marzysz o przestronnym, ustawnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy, na osiedlu oferującym udogodnienia dla rodzin z dziećmi? Wrocławski Archicom ma dla Ciebie szereg interesujących propozycji w różnych punktach stolicy Dolnego Śląska.

Sporo dużych mieszkań znajdziemy na osiedlu Olimpia Port, czyli najchętniej wybieranej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu. Aktualnie w ofercie dewelopera jest ponad 230 lokali trzypokojowych i większych. 

Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na te ulokowane tuż przy nadrzecznym bulwarze, w tzw. waterfroncie – wszystkie apartamenty mają widok na rzekę, a przy projektowaniu wnętrz postawiono na elastyczność. To oznacza, że przestrzeń spełnia potrzeby domu jednorodzinnego – w apartamentach znajdziemy m.in. garderobę czy drugą toaletę.

Olimpia Port ma też sporo innych atutów – oprócz przestronnych mieszkań – dla osób szukających komfortu i spokoju. To osiedle społeczne oferuje bliskie sąsiedztwo przyrody, sklepy i lokale usługowe usytuowane wzdłuż głównych ulic i bulwarów, a mieszkańcy mają do dyspozycji tereny zielone, ścieżki rowerowe, boisko, place zabaw, osiedlowy fitness czy klub mieszkańca.

fot. investphoto.pl


Cisza i zieleń w sercu miasta

Jeśli ważnym aspektem jest dla Ciebie lokalizacja w centrum miasta, a jednocześnie szukasz zieleni i dużych metraży, przyjrzyj się inwestycji River Point. To trzy budynki apartamentowe powstające na Kępie Mieszczańskiej, tuż nad brzegiem Odry.

W ofercie wciąż jest blisko sto dużych, co najmniej trzypokojowych apartamentów, a metraż niektórych przekracza sto metrów kwadratowych. Każdy z apartamentów posiada także rozległy taras lub loggię.

 Wszystkie mieszkania są ustawne, dzięki czemu z łatwością zaaranżujesz przestrzeń do indywidualnych potrzeb – zachęca deweloper.

Mieszkaj komfortowo na Krzykach

Osiedle Róży Wiatrów w samym sercu Krzyków to propozycja dla osób szukających dużych powierzchni i wyjątkowych widoków na zieloną okolicę. Większość mieszkań, powstających w pięciu kameralnych budynkach, oferuje trzy lub cztery pokoje. W ofercie wciąż jest blisko 70 takich lokali.

Budynki zaprojektowano tak, by do mieszkań wpadało jak najwięcej światła, a dla ceniących wygodę mieszkańców deweloper przygotował możliwość wykończenia pod klucz.

Lokalizacja jest unikatowa – z jednej strony to bogactwo punktów usługowo-handlowych i tętniąca życiem dzielnica, z drugiej 
– zieleń i kameralność. To świetne miejsca do życia zwłaszcza dla rodzin z dziećmi – w pobliżu nie brakuje bowiem żłobków, przedszkoli i szkół, a do dyspozycji najmłodszych są też dwa place zabaw – jeden duży, miejski i drugi mniejszy, dedykowany tylko mieszkańcom.

fot. investphoto.pl


A jeśli marzy Ci się mieszkanie w Ogrodach Hallerach, warto się pośpieszyć. W ofercie pozostało jedynie nieco ponad 20 mieszkań – wszystkie to duże, co najmniej trzypokojowe lokale w tzw. greenforcie, czyli bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, gwarantującym wyjątkowy widok z okien.

 To dobry wybór dla szukających komfortowych rozwiązań. Wysokie, przestronne pomieszczenia, duże przeszklenia oraz możliwość wydzielenia drugiej łazienki dają maksymalną wygodę mieszkania. Pełne światła mieszkania zostały zaprojektowane tak, by w łatwy sposób można je było zaaranżować wedle własnego gustu – tłumaczą przedstawiciele dewelopera.

fot. investphoto.pl


Duże mieszkania w atrakcyjnej cenie

Blisko 70 mieszkań trzy- i czteropokojowych wciąż czeka na właścicieli na Słonecznych Stabłowicach. To osiedle usytuowane nad brzegiem Bystrzycy, oferujące szereg możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Deweloper postawił na ustawne przestrzenie w wysokiej jakości wykonania, przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen.

 Każdy metr mieszkania został maksymalnie wykorzystany, by wykluczyć niepotrzebne koszty. Zastosowane układy nawet na niedużej powierzchni zapewniają pełną funkcjonalność każdego z pomieszczeń, ze szczególnym uwzględnieniem zachowania swobody komunikacji oraz wydzielenia strefy dziennej, miejsc do pracy, na szafy itp. – wyliczają przedstawiciele Archicomu.

W pobliżu są też sklepy, placówki edukacyjne i przychodnie, a mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji własny klub fitness, pomieszczenia na wózki, place zabaw i rowerownie.

fot. Jakub Zazula


Niemal 70 mieszkań, oferujących co najmniej trzy pokoje, wciąż jest też dostępnych w ramach
osiedla Młodnik na Sołtysowicach. Lokale będą funkcjonalne, zaprojektowane z myślą o jak najlepszym dopasowaniu przestrzeni do potrzeb. Architekci postawili na sprawdzone projekty i elastyczność w aranżacji wnętrz.

 Sam zdecyduj, czy wolisz oddzielną kuchnię, czy otwartą na salon, by gotować w towarzystwie – zachęca deweloper.

To także świetne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi – pomyślano o placu zabaw i pomieszczeniu na wózki, a w okolicy są dwa żłobki, trzy przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum.

Z pełną ofertą dużych mieszkań można zapoznać się na stronie internetowej Archicomu.