DODAJ

Green Home z pozwoleniem na użytkowanie

Mieszkania i domy / Zielona Góra
Green Home z pozwoleniem
Kajtman
2017-07-20 13:26:54
Osiedle Green Home zakończone. Prawomocne pozwolenie na użytkowanie w rękach Ekonbud-Fadom. Pierwsi mieszkańcy wprowadzają się do nowych mieszkań. Deweloper w ramach realizowanego projektu przygotował trzy, czterokondygnacyjne budynki, w których łącznie zaaranżował 92 mieszkania. Powstały również darmowe komórki lokatorskie, przynależące do lokali oraz podziemna hala garażowa.

Wraz z początkiem lipca ulica Suwalska w Zielonej Górze wzbogaciła się o nowych mieszkańców. Deweloper Ekonbud-Fadom uzyskał bowiem prawomocne pozwolenie na użytkowanie nowo powstałego osiedla Green Home. Inwestycja objęła realizację trzech budynków. Każdy z nich został wzniesiony na wysokość czterech kondygnacji. Budynek oznaczony symbolem 7 pomieścił 16 mieszkań. Kolejny, 9 składa się z 36 mieszkań, natomiast budynek 15 to 40 lokali. Łącznie w ramach całego projektu powstały 92 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Ich metraż waha się między 47 a 81 mkw. Są to dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania z aneksem kuchennym. Cena lokali usytuowanych  na parterze wynosi 3 850 zł/mkw, natomiast wyższe kondygnacje to koszt do 3 950 zł/mkw.

Budynki wykończono w nowoczesny i elegancki sposób, a deweloper zadbał także o zieleń wokół inwestycji. – Przygotowana przez nas oferta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów, dzięki czemu większość z proponowanych lokali znalazła swoich nabywców. W sprzedaży pozostało już niewiele mieszkań – mówi Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. 

Ponadto Ekonbud-Fadom zaaranżował przestrzeń wspólną. Powstały chodniki, droga dojazdowa, a wnętrza budynków wyposażono w cichobieżne windy. Co istotne, do każdego lokalu przypisano darmową komórkę lokatorską. Wybudowano też naziemne garaże i dwie podziemne hale garażowe. 

Inwestycja Green Home usytuowana jest z dala od miejskiego zgiełku. W okolicy znajdują się malownicze tereny, które pozwalają na aktywne spędzenie czasu blisko natury. Kolejnym atutem, podnoszącym atrakcyjność osiedla, jest dogodna komunikacja z centrum oraz obwodnicą miasta, która zapewnia szybki i dogodny dojazd do miejsca pracy czy na zakupy do centrów handlowych.

Źródło: materiały prasowe